каква е ползата. членуването в генофондовете

• B
    колеги кажете ми какви плусове и какви минуси има членуването в генофонда. благодариа предварително
  • B
    подновявахме договорите слагаха номера пак пари
  • B
    несе вижда добре ама номерираха ги с туш земаха полеф кеф
  • B
    колега незнам каде си го прочел чена глава се плаща един лев и се дава ко4 но аз плащах по два лева на глава. за тушировката по един лев,подновяваха договора земаха парите и накрая нищо
  • Доволен ли си от Хиос?Имаш ли вече майки
  • I
    здравеи колега. ползата е че ти водят някаква селекция ако те интересува разбира се , и ти дават породисти разплодниц. а другото е че плащаш по 1лв на броика годишно, за овце говоря.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

96 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

122 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25323 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583110 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3755 3