C

как става добавянето на земя по проект за МЛАД ФЕРМЕР и има ли срокове

silvi11: Колега,след като по план си длъжен да увеличиш 8 икономически единици а ти си увеличил 3-н...

1664 12
V

Моля за помощ-имам няколко въпроса за кандидатстване по програми

lentinula: Здравейте, Видях снимки от стопанството Ви и съм сигурна, че ще имате възможност да канди...

4956 12
N

Проверки и изисквания по мярка 214 - Агроекология

kitai4i: Благодяря, ще я прочета.

8196 11
C

\\\"Ревизия на агро сектора за последните 8 години\\\"

metsanat: Наистина е назрял момента да се направи ревизия на министерството.Неможе да има вина а вин...

875 11
V

Как да се регистрирам като ЗП, само ме мотаят

: Декларация номер 1 се подава всеки месец до 20 -то число и се отнася за предходния месец....

2193 10
D

Инвестиция в кланица за трупно месо - дайте мнения!

dankov90: представете си никой не се занимава с животновъдство кво би станало наистина толкоз ли е...

5583 10
A

Кой няма да защитава нашите интереси?

AGROBIZNESA: сегашните управляващи-отговора е лесен ако ВИЕ колеги сте доволни ги подкрепяите аз НЕЕЕЕЕ...

615 10
I

Бихте ли ми препоръчали човек или фирма за изготвяне на проект

adriana: Кой фалира? Консултантът ли?

4941 10
A

на 29.02.2012г.ЕЦБ-рефинансира банките за да купуват държавен дълг!!!!!

kchausheva: Успокой конете Апофис. Едва ли някой си мисли, че ни лъжеш. По-скоро те мислят за некомпет...

1161 10
M

Стартиране на бизнес с червени калифорнийски червеи - как да започна?

Marista: При липса на други точки , в наредбата ясно пише , че няма да се разглеждат проекти с под...

4323 9
B

Има ли нформация за мярка 112?

kozica: imali vtoro plashtane po mqrka 112 ako nqkoi e polu4il parite pi6ete винаги

9569 9
R

Какъв трактор да си купя - трактор Claas или трактор John Deere ?

vladimirvelichkov: Много е важно,какво искаш да правиш с трактора,на какви часове искаш да го вземеш и прочие...

6298 9
C

Крави - изисквания мярка 112

Paneva: Започваш с 4 икономически единици,трябва да увеличиш стопанството с по 1.5 и.е на година.В...

8645 9
J

Съвети за кандидатстване по Мярка 121

jono83: Здеавеите имам 80 декара земя която искам да превърна във бадемова градина по каква мярка...

3509 9
A

По коя мярка да кандидатствам за зарибяване на водоем и бунгала?

fil87: Разликата е същата и като при неземеделски производители

2749 8