P

Устройство против птици в лозови и овощни насъждения

vania_772: Това с употребяваните СД-та върши страхотна работа.Лично го изпробвах.На 0.5 -0.7 дка лозе...

13435 9
D

Машини за отделяне на костилки

Данаил Димитров: Привет,искам да закупя такава машина.Собственик съм на овощна градина-сини сливи.Таза годи...

2936 8
P

сечка на клас доминатор

ASENOR: колега доста работа е по заваряването на държачите към вала. необходимо е и фрезова работа...

1748 8
L

Изграждане на поливна система - как да си направя?

ipsystems: може със автоматични пръскали, предполагам че няма да вреди на дръвчетата освен ако не ги...

4930 8
T

Помпа Марица?

todorovtr: Имам около 70 дка поливна земя и мога да сея на нея всичко. Сял съм 50 дка картофи, лук, ц...

8976 7
D

Покупка на кантар

Petrova_Mila: Здравейте.Моят съвет към Вас е много добре да четете офертата на фирма"Бимко"защото предла...

5303 7
L

избор на храсторез

tochniq: kolega az si kupih enhel za 250lv predi 2 g. edin disk na shtil za 40lv i stana dve godini...

10744 7
D

Някои работил ли е с такова нещо ph-метър ?

velimirdonchev: здрасти,значи има евтини и скъпи РН-метри,написаното горе в общи линии е вярно , но ако не...

11167 7
V

Прибираща техника за фасул( боб )

velimirdonchev: Бате щеше да качваш снимки на косачката! Два месеца чакам вече оскубах боба на ръка, но по...

3300 6
H

Помогнете при избор на GPS Trimble или Mueller Elektronik

vladimirvelichkov: Ник има най-добрия съпорт при навигациите в България.Тримбъл не са изобус съвместими,така...

9592 6
S

Какъв сеносъбирач за трактор Владимировец Т-25 да избера?

sokola: Благодаря за съвета, остава само въпроса относно сушенето на сеното - достатъчно ли го обр...

2227 6
N

Отзиви за едноредова картофовадачка

nikiboga: Тракторчето ми е 4х4 ,но не знам дали ще може да дърпа тези полските лентови картофовадачк...

20767 6
I

Каква безплатна навигация ползвате за пръскачка?

iovkito: Днес пробвах тази програмка дали работи. Свърза се успешно с антената на навигацията , коя...

4038 6
P

Колеги, къде в България се продават нови тикварки?

georgi1980: zdr. kolega az sam ot Sliven i imam edna 4isto nova tikvarka koqto mislq da prodavam ako t...

3738 6
E

Трактор Т150 - съществува ли механична скорстна кутия?

epleired: Хора споделете по подробно предполагам на доста колеги ще им е интересно.

1593 6