сечка на клас доминатор

• P
    здравейте интерисува ме дължината на ножовете на сечката на клас доминатор ако някой знае колко са дълги да пише
  • A
    колега доста работа е по заваряването на държачите към вала. необходимо е и фрезова работа и направа на шаблон . не видях на вала да си пуснал делителната линия. после пусни още снимки.успех ти желая
  • P
    за тези които се интерисуват какво ще представлява горе долу сечката , оразмерена за клас http://img816.imageshack.us/img816/470/18012011030.jpg имам един въпрос към колегите които имат сечки да каже някои през колко сантиметра са разположени неподвижните ножове
  • N
    Колега ножовете са дълги 160мм и широки 50мм,дано съм ти помогнал .
  • D
    колега,направиш ли сечката както трябва,започвай да правиш на други [podkup]
  • P
    още не съм понеже не са сложени държачите на ножовете после ще го балансираме на машина която балансира ротори на ел двигатели а ножовите ще ги теглим на електронна везна и няма да има ядове
  • K
    ти хубаво си решил да си я направиш сам , ма аз да попитам балансирал ли си вала
  • P
    аз имам клас 85 и реших да си я направя сечката понежи имам услвия и е почти готова само ножовите останаха та искам преди да я зглобя да я направя по тези ножове дето ги продават в левски ама незмам размера измери ги и неподвижните и тези на остта които са
  • Колега утре ще ги измеря и ще ти пиша .Само че моята сечка е българска на Белла гр. Левски.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

61 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

32 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

162 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

574 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1155 3