I

Въпрос за комбайн Claas Mega

icco1: от къде е комбайна

2172 2
A

Съвременните техлогии в новите модели трактори и комбайни .

Благодарение на новите технологии при двигателите, отговарящи на стандартите за вредни еми...

1310 0
B

Съвет за комбайн Клаас Лексион 450

vector1: Сравнително "лек" комбайн,класически мотор Мерседес,ръчно упр.механична ск. кутия с хиромо...

5821 2
D

Мнения за комбайн Клаас Доминатор 96

dedis83: Здравейте, колега след като имате вече Доминатор 96, кажете мнението си за него, че на нас...

3096 2
M

Търся такъв модел хидравлична помпа за повдигане на хедъра

Lyudmil_Mitkov: Колега, скоро и аз имах проблем с едни помпи на бош и вземах от тази фирма български замес...

3073 1
D

Настройка на контра за слънчоглед и царевица на Клас Доминатор

ivo__2: Привет Жорка! Никак не е влажен

7952 6
B

Помощ в избора на комбайн

Hristina: Аз лично съм чувала, че трябва да се съобрази много добре поддръжката на комбайна преди да...

32104 25
T

Проблем с хода на комбайн Фортшрит Е 516

veseliakat: Причините не са толкова много! От личен опит мога да ти кажа провери си не само щангите до...

4283 3
M

Ремонт на шнека на Claas

Колеги искам да ви попитам някой разглабял ли е късия растоварващ шнек на клас и как наи-л...

1344 0
M

Задръстване на комбайн Claas Dominator 96

lolov83: Абе lupo,не му давай грешни съвети,този активен сламотръс си има предназначение,отива и си...

7627 15
B

Търся информация за фъстъко-комбайн

bookoo: Това ли търсиш? Не.Търся да е прикачена техника,нещо като бальорка - та представлява...

3341 7
R

Турбо за ЯМЗ

Rosen_georgiev: Колега а може ли само до ми кажеш ново лие или е втора рака и от кой регион стее ?

1447 2
L

Лифтери за слънчоглед при Claas 106

ivanfena: http://www.fermer.bg/video/show/1466?iframe=true&width=575&height=420

3620 1
F

Проблем с автоконтур на New Holland CSX7080.

fermer12613: Успяхме да отстраним проблема с автоконтура,но се появи друг.Идваха и от сервиза на New Ho...

2022 2
D

Проблем с комбайн MDW524

Иксан Кючюк: Колеги имам 524 връща от наклонената ожънато към шнека и го трупа

1497 3