_

Мнение за Корейски гуми 15,5-38 !!!!!!!

vanina-export: Постоянно увеличаваме количествата внос на Torque, клиентите са доволни и се търсят . Р...

11411 13
J

Мнения за комбайн mega 350

jatvar: като мега 204 ли е

1904 1
I

търся да закупя силажокомбайн forchrit E281C

Здравейте колеги търся да закупя двигател за силажокомбаин forchrit E281C може ли някои да...

242 0
P

Мнения за комбайн ДОН 1500

tteodosi: Ако, има още колеги които имат опит и желание да коментират по темата ще, ми бъде интересн...

3918 8
E

Комбайн вектор с руски мотор, втора ръка

lupo_93: Дон ама други път! А с този американски двигател ако му стане нещо ще изтървеш жътвата ,а...

7680 9
V

Кой комбайн да предпочета - Е 517 или JD1075?

darvarq83: Мисля и за двата модела ще имаш огромен проблем с резервните части ,а това е мн важно аз и...

2201 3
L

центровка на двигател на Клас Доминатор 106

Dizelmeister: Колега Здравей,късно се включвам,но ако не си я направил,мога да ти помогна.давам ти моя н...

2216 1
B

Видео наблюдение на комбайн

vector1: ...монтират се за да се наблюдава хедера,че често го губят,...а и за пукната гума. Слагай...

1801 2
N

Колко тежи комбайн НИВА СК 5

nnikolay: благодаря ви много! чудех се ако купя колко ще се набутам ако после я дам на скрап поз...

6923 4
B

Мнения за комбайни DEUTZ Fahr

techo74: ще имаш проблем с рез части

1993 1
B

Съвет за комбайн Клаас Лексион 450

vector1: Сравнително "лек" комбайн,класически мотор Мерседес,ръчно упр.механична ск. кутия с хиромо...

5821 2
I

Въпрос за комбайн Claas Mega

icco1: от къде е комбайна

2170 2
A

Съвременните техлогии в новите модели трактори и комбайни .

Благодарение на новите технологии при двигателите, отговарящи на стандартите за вредни еми...

1309 0
M

Търся такъв модел хидравлична помпа за повдигане на хедъра

Lyudmil_Mitkov: Колега, скоро и аз имах проблем с едни помпи на бош и вземах от тази фирма български замес...

3072 1