Търся информация за фъстъко-комбайн

• B
    Търся сайтове от България или Гърция за закупуването на Фъстъко-комбайн но на нищо не попадам.Ще съм благодарен ако някой ми помогне с някое сайтче или обява за фъстъко-комбайн.
  • B
    Това ли търсиш? Не.Търся да е прикачена техника,нещо като бальорка - та представлява.
  • B
    Много трудна задача да намериш такава машина, има такива комбайни в Америка, колкото искаш и от Китай , много производители има също. Имам един приятел, който живее в Гърция и работи в сектора и ще го питам там как стои въпроса и ще пиша Имаш ли някаква информация от приятелят ти в Гърция и дали той ще може да помогне с някакви гръцки сайтове?
  • A
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=6&act=4&adv=61312358303741428&f1=details Копирай целия линк
  • D
    Това ли търсиш?
  • S
    v mobile.bg ima edna niva napravena na fastuko kombain.izglejda dobre,no neznam dali e prodadena
  • N
    Напиши в гугъл PEANUT COMBINE HARVESTER и ще видиш доста предложения,нови за около 6000-8800 долара,ако имаш проблем позвъни на 0895772745.
  • I
    Много трудна задача да намериш такава машина, има такива комбайни в Америка, колкото искаш и от Китай , много производители има също. Имам един приятел, който живее в Гърция и работи в сектора и ще го питам там как стои въпроса и ще пиша

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

30 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

171 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1