M

С какво да заместя Фунгуран ОН50ВП при орехи?

Mikki: Както вече казах, не ми е известно да има дори един регистриран препарат за орехи - всички...

3330 7
T

Помогнете да разбера какво е това буре

torka95: Бате. За да разбереш един предмет трябва да разбереш човека които го е направил и целта...

1398 7
V

Шипково насаждения

velimirdonchev: срязаха оградата. 2000 лева с коловете които купих на място втора ръка не помня по 3-4 лев...

2404 7
M

Моля за съвет с какво да засея земята

proba: Марихуана е най-добре... Няма да ти трябват и субсидии даже...

2620 7
L

Засяване на междуредия на градина с орехи и сливи

learov: Иван благодаря за отговора

2624 6
M

Засаждане на лешници и бадеми.

Neshev: Здравейте искам да попитам кой сортове се сеят в нашата страна и кой се изкупуват

17286 6
J

Въпрос относно вредители по овошките...

Jack52: Днес ходих с "клончето" до Агроаптеката. Казаха ми, че е някакъв вид щитоносна въшка....

2216 6
B

КОЛЕГИ ОВОЩАРИ ЛЕЖАНЕТО ПРИКЛЮЧИ!!!

Tanev: Търся производител на зайци "Веселина" в регион Пловдив [:big:]

3576 6
V

Как се размножава американският орех (Пекан)

Емо: Не е вярно че на 15та година дава орехи имам 6 годишен от орех съм го дал и имам реколта

15589 6
K

Саморасли орехи

marinov55: Здравей, колега! Не ни е понятна темата "саморасли",а другите нима ги опъвате, та да раст...

2931 6
A

С какво препоръчвате да се пробиват дупки - свредел или багер?

gang_starr_: Колега "За кво ти е канго,като има манго".... каквито искаш дупки ште ти направят...

2979 6
A

за лешника помощ и съвети

landowner: Flicks,писах ти на лични съобщения,че нещо форума ужасно бавно и изнервящо се отваря .

2523 6
T

Ще ражда ли бадемът, ако си направя разсадник от неговите плодове?

vladomarini: И аз се интересувам от саденето на бадеми. Нищо не съм правил по въпроса до сега.За съжале...

1942 6
G

Мнения и препоръки при пролетно засаждане на лешник

lakovski: mom4eta daite savet kakav sort le6nik da sadq

4324 6
Z

Късно ли е за сеитба на орехи ?

kalinstamatov: kolega neiskam da te razo4arovam no poradi golemia napliv sas orehi pri parvia priemm po 1...

3956 6