B

Бадемова градина, какъв сорт да избера?

DAMBOS: Колега,препоръчвам ти сорт/сортове с твърда черупка.Ако избереш сортове с мека черупка,им...

1275 2
N

Продавам сини сливи стенлей цена 0.25 ст.

с. станец общ. Омуртаг тел: 0899347199

209 0
R

Овощна градина и избор на сортове сини сливи - споделете

Geoponos: Тази информация е специфична и се нуждаеш от консултант, въпроса не е само да ги береш пре...

1945 1
S

Продавам сини сливи сорт

sibel4eto90: Стенлей е сорта

49 1
N

Изследване на почва

izhel: Надявам се лабораторията на нашия научно-изследователски център да заработи в близките 3 м...

2424 3
R

Какво ще правим с измръзналата реколта!

Здравейте колеги аз съм собственик на овощни градини в Кюстендил. Както всички и моите сли...

2920 0
P

Въпрос за болест по дюлите

По каищата на листата на дюлите се появяват черни петна, като изгорени, листата се отпуска...

1010 0
G

Подготовка за сливова овощна градина.

fermer31717: Здравейте, имам огромното желание да създам през есента сливова овощна градина. Доста чет...

7169 1
S

Помогнете - нападнати млади сливови дръвчета от малък белвинояд

slls: На следващата година не се ли появи пак черна златка.При мен вече проблема е трета годин...

1481 5
A

grozde ot gracki proizvoditel

Здравейте, ако някой се интересува да купува грозде от гръцки производител - става въп...

69 0
P

Съвети за отглеждане на бадеми

zlatna2013: Аз не бих рискувала с бадем, тва за вашия случай - Русе и 800 надморска http://www.fermer...

5665 8
C

Избор на сорт Стенлей или Йо-Йо ?

pvelikova: Стенлей са толерантни на шарка-на лице са всички признаци ,но плододават нормално. Шарката...

2084 4
D

Посаждане на овошки - споделете опит за разстоянието между фиданки?

velimirdonchev: При мен са 5 метра и при завиване с малък трактор и ремарке за кола трябва една маневра. Н...

2856 3
C

Отстояние от границите на земеделската земя за засаждане на овощни дръвчета!

Колеги , помагайте! Търсих доста и не открих инфо .... имам или нямам отстояние .. схема...

768 0
V

Има ли пазар на синя слива колеги?

gradinar: Ще му пиша в понеделник.

3867 6