Мнения и препоръки при пролетно засаждане на лешник

• G
    Какво ви е мнението за пролетното засаждане на лешник,или по добре да изчакам есента,ноември
  • L
    mom4eta daite savet kakav sort le6nik da sadq
  • N
    рано пиле рано пее, ако ще е пролетта не изпускайте тва хубаво време, веднъж кат доде март е късничко, събужда се лешника и понася щети Ама и рано го колят, колега . На никого не препоръчвам / никога / , да засажда пролетно време лешник , той е от най ранно събуждащите се дръвчета . Ако някой има пари за хвърляне да се обажда ще мина да ги пребера
  • P
    рано пиле рано пее, ако ще е пролетта не изпускайте тва хубаво време, веднъж кат доде март е късничко, събужда се лешника и понася щети
  • B
    и аз ще сея на пролет няма да правия кой знае какво по различно смятам малко биохумус да вкарам и повечко поливки Успех! В литературата по въпроса ясно си пише, че лешниците трябва да се засаждат ЗАДЪЛЖИТЕЛНО през есента. Успех в ежегодното презасаждане на всички, които се стремят предимно към дадена субсидия, а не към спазване изискванията на растенията!
  • K
    и аз ще сея на пролет няма да правия кой знае какво по различно смятам малко биохумус да вкарам и повечко поливки
  • V
    Здравей, Лешниците се засаждат предимно през есента.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

29 0

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

40 0

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

314 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

200 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

279 0