M

Съвети за отглеждане на лешник

velimirdonchev: Не са! Тази година им е много кадърен разсада- в сравнение с друга година, аз взех 2800...

12638 27
L

Съвети за засяване на орехови дръвчета

boro: Благодаря, колега, за пожеланията, но в твоя случай съвсем сериозно те съветвам пак да пом...

9239 26
V

База данни за изкупвачи на ядки

Станислав Папазов: Имам лешници на черупка за продан, реколта от миналата и тази година. Имам и малко начупен...

34687 24
S

Инвестиране в дърво Пауловния за дървесина

vinkelan: На мен също ми изглежда като пирамида(измама), но ако все пак искате да се пробвате трябва...

36456 24
A

как се оглежда орехов масив

velimirdonchev: Дай боже да го доживеем.Между другото аз съм сял орехи още докато бях в техникума.ИМаме...

3816 20
I

Помогнете със съвет - имам проблем с млади дръвчета

baraban4oskt: За мен си е чисто хербицидно отмъщение. Точно.

4003 19
Z

Резултати от почвен анализ

petyo21: Флорина, Муцу, Грени, Айдаред, Мелроуз.

6098 19
C

отглеждане на арония

mvp83: Dan4ooo ne batalqsvai horata be 4ove4eee cccc nedeii imash li si ponqtie za aroniq d...

3316 19
E

Отглеждане на маслини в България

Сотир: Здравейте! 14 години по-късно от този пост, да попитам какво се случи със засадените масли...

23935 17
M

Увеличение на минималния осигурителен доход за фермерите.

Radi_45: Поздрави Стефан! Само така, преди време по същия начин постъпих с катаджиите!

7988 17
L

Въпрос относно почистване на ниви

kris200: Колега, такова премеждие имах, и проблема реших с един булдозер.За един ден изкорени и под...

17767 15
S

арония, или американска боровинка

hrisiberk: Аз отглеждам арония плод и фиданки арония.Ако все още се интересувате ми пишете.

7754 15
C

има ли изисквания за междуредията при орехи

vankov4: Колеги някой наясно ли е дали за ореха се изисква фитосанитарен паспорт . Ако не на какв...

2774 15
P

Tова орех ли е?

marinov55: Много подходящ сорт за облагородяване,не отхвърля присадката! Април месец ги отрежи...

5849 13
A

Междуредова култура за Орехова градина.

phoenix: без претенций че не е погрешно в едната си нива засях люцерна на бразди по 8 м , остават...

4762 13