има ли изисквания за междуредията при орехи

• C
    колеги ,моля за информация ,колко е по правило разстоянието между орехите при създаване на ново насаждение с което да се кандидатства по дадена програма
  • V
    Колеги някой наясно ли е дали за ореха се изисква фитосанитарен паспорт . Ако не на какво основание ,Т.Е. Каде е регламентирано .
  • P
    По-добре си спазвай проекта за да не си блъскаш главата в последствие.
  • K
    ТКЗСто в моито село някога сееше жито,овес вьв междуредиата на сливовите градини
  • M
    Кире-чесно казано има тука една овощна градина наблизо до мен около 20дк.със сливи и череши и съм виждал,че в междуредията садят и картофи,но друго несъм виждал,а това за пипера просто беше майтап,но нека си провери човека какво може и какво неможе да засажда
  • K
    знам данедава госпот такова нешто на на ничиа глава
  • C
    абе това е така ама като се хванат за нещо иди се оправяи
  • K
    абе и тиа каде прават тези програми разбират от земеделска практика колко аз от самолети
  • C
    да ,но по програма е орехи какво правиме като се засадят и други
  • K
    мимо може да си насади каквоси пожелае стига да може програмата да го позволи
  • C
    абе пълни сме с идеи
  • M
    Кире--а под прасковите ,черешите и каисиите --може да насади човека малко картофки,пипер,краставиции т.н. -направо ще избие рибата
  • C
    това го знам ама няма ли да пречи на програмата
  • K
    и докато порастат орехите може да засадиш между орехите .праскови,каиси,бадеми,вишни.за да искараш допалнителни доходи до като вземат да орехите да ги засенчват и ги махаш
  • V
    10 м. на 10 м. или 8 м. на 10 м. зависи от парцела и по 5 м. от всички краища на съседния парцел.
  • K
    до 12 дьрвета в декар плош

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

137 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

116 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

197 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

257 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

134 0