База данни за изкупвачи на ядки

• V
    Здравейте! Интересувам се има ли някаква нац. база данни на прекупвачи,фирми и т.н изкупуващи например ЯДКИ? Решила съм да отглеждам лешници,но първо искам да проуча пазара! Моля Ви за съдействие! Помогнете ми! Всякаква информация ще ми бъде от полза! \r\n С уважение Ваша [:bee:]
  • 1
  • Л
    аз произвеждам био бадеми искат да ми ги купят по 10лв. кг и то изчистена ядка а в био магазините вносните боклуци ги дават от 60лв. нагоре
  • I
    в бг силно се съмнявам да има крупни производители с големи количества и от там съответно сериозни изкупвачи.конкретни цени при такива условия няма.всичко е на пазарлък и на какъв зор е производителя по често или търговеца.това е тип афганистанска търговия(цигания),и без това основно роми купуват орехите от бабите по селата,ако са ги опазили от местните цигани.хош гелдиниз булгаристанда.
  • Е
    Здравейте. Тази година от към орехи, знаете как беше. Аз търсих по интернет за разни хора и сайтове които се занимават с ядки и намерих http://qdkinasipno.com . Бяхме си полезни с тези любезни хора
  • А
    Tелефон за връзка 0885832007
  • A
    Добър ден! Приятно ми е , аз и моето семейство имаме цех за ядки , освен преработване на самата ядка и продаваме видове ядки и масла, като: Лешници , Кайсиева ядка сладка/горчива и орехи. Студено пресовано Кайсиево олио , от Бял трън, черен кимйон, Чия. Ще се радваме да се свържете с нас, за да можем да ви помогнем
  • B
    Изкупувам лешници, бадеми, фъстъци, орехи и други ядки. 0886182812
    • С
      Имам фъстъци ако се нуждаете тел. 0892792039
  • G
    с всичките,които са написани не можеш им продаде и едно кило ядки,ако знаеш на какви ниски цени купуват, а на тях им трябва предварителен договор,и утвърдени доставчици.значи доставчика не епроизводител ,ноти трябва да минеш през него,иначе не купуват,остават ти само пазарите.
  • A
    Задай в Гугъл- ядки детелина ядки керпи ядки нико ядки ахат и...избирай
  • P
    Мой приятел отглежда лешници, орехи и кайсии и доколкото знам зарежда сладкарски цехове, а със черупките се отоплява. Питах го , но отказа съдействие и информация.
  • G
    н.б. скайпа ми е gregori7101011
  • G
    н.б. скайпа ми е gregori7101011
  • G
    от коя част на българия си,да ти кажа най близкият колега,или ако имате скайп свържете се с мен,мога да ви дам поне 20 имена в българия,и около 5 в чужбина,но не знам дали ще могете да изпълните изискванията за качество,количеството едруг въпрос.
  • E
    Сега като се замисля, ако решиш да произвеждаш за хората, а не за търговците - може да сееш различни дървета - бадеми например ... Но все пак моите са чисто дилетантски разсъждения, не разбирам от такива дръвчета...
  • V
    Благодаря за окуражаващите думи! Като произведа първата си продукция ще се сетя за теб и твоето семейство!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

93 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

133 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

203 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

111 0

цена на синя слива

някой може ли да ориентира за цени на синя слива

619 0