отглеждане на арония

• C
    Здравейте колеги.rnИмам желание да засадя няколко декара с арония. За това искам да попитам, ако някой се занимава с подобна дейност, дали има смисъл да се захващам с това в тези времена на криза ? Скъпо ли излиза създаването и отглеждането и?
  • M
    Dan4ooo ne batalqsvai horata be 4ove4eee cccc nedeii imash li si ponqtie za aroniq da tova e glupos ot kolokoto trqbva pove4e ТЦ глупости! Ай стига си лъгал хората бе!
  • Що така,Добри! Много заразен бил този професор. Сподели,де, тук анонимността е гарантирана, пък и какво толкова ще го прикриваш - изкажи му греховете,please, понеже и аз ще садя 7 декара с арония-моля те,да знам какво ме чака. Пп:То от аронията става и хубаво вино...
  • фижте колеги,не се заблуждавайте ,че от аронията се печели.КОгато проф.Крачанов кихне,всички други търговци на арония ги хваща грип,или пнеомония.Преди да решите да гледате арония,първо проечете кой,къде и за колко ще изкупува този плод,за да не стане като с мене,да варите ракия и да си я пиете.Повече информация на [email protected]
  • E
    Разгледай следните линкове: Отглеждане на арония - http://www.razsadnik-bg.com/content/view/257/233/ и Арония - Aronia melanocarpa - http://www.razsadnik-bg.com/content/view/80/86/
  • Здравей! Можеш ли да ми дадеш информация каква е изкупната цена за килограм плод? Навсякъде все различно пише?
  • J
    [:tractor:]
  • J
    каде се изкопува на тази цена 8лева
  • Браво колега ееее да про4ета не6о истинско и вярно
  • eee kolega ti si baq umen ot vsi4ki aronadjii da mnogo v toq forim sa hal haber s zemedelie i za tova sme na toq hal tokiva gluposti pri4etoh tiq dni 4e nqmam dumi po vsqkakva tema v toq forum imat nujda ot pciholok psihiqtar abe medicinska pomo6 [:slap:] tokiva gluposti 4eta 4e ne vqrvam na o4ite si fermerite sa mratnali i psehi4eski i fezi4eski taq prifesiq e samo zaguba i naputvaciq kato znam moi poznati po kolko Krediti imat za zemq i jivotni i 4etah 4e edin fermer se e samoobil
  • A
    Всичко е баталясване..всякаква работа свързана с земеделието си е хамалогия..Наистина едно от най важните неща е да имаш вода и да поливаш яко...Времената са трудни за всички..решението си го взимаш ти...В нета има доста инфо за Аронията...
  • Dan4ooo ne batalqsvai horata be 4ove4eee cccc nedeii imash li si ponqtie za aroniq [:slap:] da tova e glupos ot kolokoto trqbva pove4e
  • Dan4ooo ne batalqsvai horata be 4ove4eee cccc nedeii imash li si ponqtie za aroniq [:slap:] da tova e glupos ot kolokoto trqbva pove4e
  • мога още много да ви кажа за неяSkype-yordan5057
  • аронията енай доходоностната култура,друга няма такава ,има само положителни качества !Най-важното е района където ще я посадиш -балканския регион 600м надм вис.
  • haa ti o6e ne si e sql pitash za pazar [:slap:] tova e palen falsh da 3 godini ooo q kamolata q kamilara i na tiq sushiii aroniqta iska mnogo voda i rabotna raka za brane iii si vatre s dvata kraka tuk v Plovdivsko mnogo hora potanaha s taq aroniq da i moq brat e v tova 4islo no kato ne me slusha sega metirelogi4nite osloviq ne pozvolqvat da se gleda aroniq v Balgariq ti si reshi posle da ne [:slap:] [angry] [cry] uspesh

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

68 0

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

95 0

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

377 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

247 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

307 0