V

Лешникова градина

Здравейте,имам 10дка.земя в едно мочурище и мисля да направя лешникова градина,та въпроси...

1345 0
V

Създаване на лешникова градина

elica75: Здравейте! Защо искате да създавате градина в мочурище? При преовлажняване на почвата кор...

1426 1
M

Засаждане на лешници и бадеми.

Neshev: Здравейте искам да попитам кой сортове се сеят в нашата страна и кой се изкупуват

17289 6
R

Към коя служба да се обърна за почвен анализ в старозагорско

volenstefanov: В Тракийски Университет има лаборатория с нова апаратура има ценоразпис в сайта на универс...

13278 7
M

Птици изяждат лешниците, докато са меки

ralll: ПРИ МЕН ДРОЗДОВЕ И КОСОВЕ СА ПРОБЛЕМА,НО АКТИВНО СЕ ХРАНЯТ И КАТЕРИЦИ... ПУШКАТА...

2575 2
I

Kъде белят зелени орехи на ишлеме?

Колеги някой да знае къде белят зелени орехи на ишлеме? По върможност в пловдивска област...

2687 0
O

Изкупуване на орехи

Graig: 760

115943 76
T

Отглеждане на маслодайна роза

baimanol78: ако искаш ми пиши и ще ти разясня всичко

3737 2
T

Пазар за лешници

tihomir1989: До колкото съм чел из нета, разбрах че долу-горе с черупката вървят 4-5 лева, а без черупк...

7619 5
W

Всичко за видовете грозде

Флайм сидлес безсеменен сорт грозде Сортът Флайм сидлес е създаден в Опитната станция в...

3435 0
T

Борба с плевели в орехова градина

proba: Mулчиране с окосената трева наоколо.

5282 11
M

Сини сливи. Проблем с млади дръвчета. Дайте съвет!

Tancata81: Здравейте колеги,ако мога да споделя и мойте виждания относно проблема на колегата.Така на...

9323 5
S

Съвет - отглеждане на арония или орехи

kusi4: Не знам какво има предвид колегата,да забравиш аронията-според мен,климата не е подходящ з...

2332 3
R

избор на разсадник

Radostin75: Благодаря ви!

1218 2
S

Кое е дървото от снимката

stnast: Много благодаря. и нашите съмнения бяха за райска ябълка, но понеже никога не сме имали и...

2302 5