Резници от вишна

• G
    Здравейте, искам да вкореня, няколко резника от вишна и впоследствие на тях да ашладисам череша. До колкото разбрах от интернет, подложка CAB-6P е такава. Някой пробвал ли е да вкорени резници от вишна? Чудя се дали впоследствие ще се развиват добре?
  • N
    az съм пробвал не става аматьор съм може би и от туй да е пробвай на неблогородени череши там съм успявал на пъпка на калем на калем 1.30 за 1 година са раснали

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

188 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Колеги, дайте ваше мнение трактора как се справя в овощна градина, като оре, пръска и с му...

181 0

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

488 1

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

715 0