Внос на препарати за РЗ от Турция и Гърция на 100% надолу цени

• C
    колеги знаете ли че внасят препарати от гърция и турция на двойно по евтини цени и за какво съм си давал парите на вятъра и аз не знам пореден път СКАПАНА ДЪРЖАВА ГРАНД СТАР НА 18 ЛВ 50 ГРrnТОПАЗ 60ЛВ 1 ЛТ ТОПИК,АТРИБУТ,АМИ РАУНДЪПА НА 5,80ЛВ 1 Л
  • D
    В Одрин ,като влезете агроаптека ,говорят български Хакан Ялмаз тел 00905412253251 За лични нужди не в индустриални количества до 20 л с фактура си го вадите спокойно през граница Всички препарати са 1005 надолу ,защото Турция е държава , не територия и си стимулира земеделието За да сте сигурни си поръчайте по активното вещество
  • T
    Агрия си прави с цените требъл
  • I
    Проблемът е, че тази година цените пак ще са нагоре без каквато и да е логика.
  • I
    Качеството е много добро, дори по-добро от това, което се предлага у нас. Въпроса е да не ви хванат от служба РЗ, че актовете са много солени.
  • M
    В България "Лонтрел" го купуваме на 270 лв а в Турция у на 140лв [:slap:]
  • M
    Eто затова не трябва да има никакви субсидии за да няма измислени цени на препарати и техника ... Получаваш премия, субсидия и следва висока цена препарати , торове ,трактори ,наеми и прочие
  • C
    [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • C
    склонен съм да кажа че дори са по добри от нашите препарати. имат препарати който още не са навлезли в България като АВАНТ,КОРАГЕН,СТЮАРТ, ЛИРОСЕКТ,ЛАНАТ,РОВРАЛ и на добри цени .преди имах поражения до 30 40% от тута абсолюта по доматите а сега 5%
  • V
    Всички край южната граница пазаруват при комшиите. Никаква тайна не е . А глифозат 5л под 60 лв си купувам отдавна. Вече и под 50 лв. В България.
  • B
    Те, и хората, които пушат контрабандни цигари сигурно си казват същото като теб. Няма проблем, нали знаеш всичко е позволено, стига да не те хванат [:namigvane:]
  • C
    виж какво,до сега мълчах, мъчих се, какво ли не правих и нищо. Работиш,трудиш се, правиш планове и нищо.Защо се запитай сам,нима е грях,че търсиш евтин хляб? за втора година ползвам техните препарати и съм много доволен, спестих 7000лв и с тези пари ще прекарам зимата,а не да търся заеми,както преди.
  • S
    можеш ли да дадеш по конкретна информация, как се поръчват-получават,да не са менте.
  • T
    и каде се предлагат?
  • B
    А знаеш ли, че това е противозаконно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта