E

Какъв хербецид да ползвам за борба с плевелите в овеса?

kolegi ovesa ponikna mnogo dobre i vaprosamie mogali da polzvam herbicit derbi super ili d...

950 0
A

Как да се справя с поникналата паламида, в засятата с царевица нива?

Atanas_Koev: Колеги благодаря, че се отзовахте в крайна сметка напръсках с Арат, защото имах от него,но...

9883 13
M

Мнения и препоръки за фунгицид Сопрано на Мактешим Аган при пшеница !

krumtenev: Кой вид активно вещество най-добре действа срещу - брашнеста мана , ръжди и септориоза ?...

3926 4
S

обезаразяване на слънчогледови семена

Иво Иванов: Искам да си купя карбодан

3661 10
P

пролетно пръскане на пшеницата

diditxd: Течните торове на Биохум са страхотни, силно ви ги препоръчвам. Работим с тия от години. Н...

13283 17
S

Споделете мнения за хербецидите: Секатор ОД- широколистен + Аксиал 050 ЕК

Skadman: Колега аз ползвам, Секатор од , Пума супер и Фалкон. Които са съвместими, но аз никога не...

3508 2
I

МИТРЕ за широколистни при пшеница

niki70: Ясно а на етикета какво пише производител?

933 5
P

Пръскане преди поникване на слънчоглед

gezata: Всички съвременни сеалки имат широки претъпкващи колела ,които"валират" в реда.Влагата се...

9531 19
B

Колеги дайте мнение за ПУЛСАР

izhel: Пулсара е нож с две остриета. Може да свърши прекрасна работа, а може и да смъкне добива -...

9830 11
N

комбинирано пръскане на царевица

ttodorov77: не ще я изгориш най добре разделно през 10 дни

1286 1
I

С какво да пръскам царевицата?

Krasi_Kolev: Може да ползваш и Лумакс преди поникване или рано след ти избираш времето

3448 7
V

Проблем при слънчогледа!

gezata: Свалят по 4-5 защото така се снабдяват с вода от росата по слънчогледа.Поради тази причина...

1718 5
V

С какво да пръскам слънчогледа?

Krasi_Kolev: Колко листа има слънчогледа ? Ако е в по-ранна фаза може да използваш ФЕН ! Проявява фитот...

1473 9
R

Съвет за избор на препарат за широколисни плевели при слънчоглед

goro_N: Конвенционалните сортове ние ги пръскаме с Пледж

1285 5
A

Вторично заплевяване при ечемик и хербицид

Krasi_Kolev: Не съм на 100% сигурен но мисля че има хербициди които може и сега да вкараш ! Питай някой...

1261 2