S

Задава се проблем с износа на рапица!

perlovec: Явно дамите не са много в час с цените. Или пък тамошните търговци са много алчни и изкат...

3358 58
N

Какво правим със съсипаните посеви.

dinko8104: ми докато тоя шестак е тук ники,така ще е

4705 52
K

Семена ПИОНЕР

niki70: Какъв агроном е тоя я му прочетете всички коментари по темите и ще разберете колко му е ба...

8947 46
W

Суровина за производство на Биодизел

ivanfena: Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде пов...

27972 42
N

Земеделска земя - споделете опит при обработването

baraban4oskt: Всички които ти казват да не се занимаваш се занимават,сам си направи сметката А ези сед...

13321 24
B

Актуална цена рапица 2015

ghost: момчето май обърка лавандула със рапица, но карай.

16585 19
F

РАПИЦА - измръзване след снега?

dimit_yakimov: Може да се обърнеш за консултанция към д-р Ангелов - Председател на Съюза на производители...

3331 18
A

След каква култура мога да садя рапица?

zizitop: За Южна България още не е късно. Миналата година сяхме в началото на октомври и презимува...

1883 18
A

Рапица на зелено - реколта 2011

dulev: Днес ми предложиха цена 830 лв + в Добричко само да добавя специално за търговците че цена...

1122 10
K

CLEARFIELD Технология

: Neoma I meldimi kolega. Vtoria e s po dulga vegitacia taka che moje6 da gi razdelish taka...

3725 10
M

Състояние на посевите - Март 2012

rikii: И при нас като цяло.... снегът си е добре..

1089 8
S

Сеитбена норма при рапицата

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

8155 8
K

Сеитба на рапица?

Ромил: Сеитба на 70 см, ако може някой да сподели опит и резултати

793 6
M

репица и репично масло за италия

goro_N: Ще ти се

3263 6
S

семена рапица

zizitop: Това е един много добър сорт. Има способност силно да се разклонява, което води до по-голя...

1401 3