Актуална цена рапица 2015

• B
    Да сменим малко инфо!Къде и колко дават за рапицата? Централна БГ - 700лв.
  • G
    момчето май обърка лавандула със рапица, но карай.
  • M
    С 14дк. ??? 650 е докарана при мен на Варна...само да си знаеш де..не че нещо...ама продавай нивата и си купи БМВ Е 46
  • I
    Zdraveyte kolegi iskam da vi popitam procedurata za otlejdane na rapica oshte sim mlad no imam golqm merak da napravq rapicova niva imam nqkide kim 14 dekara v edno mqsto no nqmam kide da mu napravq masloto moga samo ako moga da namerq pazara, kato go ojina izcqlo prqsno na kva mu e cenata ? Mn shte vi sim blagodaren ako mi pomagate sis siveti te si. Blagodarnosti ot Shumen Indihan
  • M
    На мен днес ми отказа да ми продадат на 770 в русенско 150тона от място!!!
  • V
    А...хората чакат да мие 800 ти къде ги засили на 710 Тя като беше 800 чакаха 1000
  • M
    А...хората чакат да мие 800 ти къде ги засили на 710
  • V
    760-780 от място Добрич Цената падна около 700-710 в момента
  • V
    760-780 от място Добрич 700-710
  • F
    760-780 от място Добрич
  • M
    То цена има,но като мине през двама трима комисионери и от място пада до 720-730
  • B
    А и такава цена за рапица няма
  • T
    Абе,кой открадна профила на Максим?!!!!!!!!!!!!Вече не ме кефиш,преди беше по-готин
  • M
    Че тя и сега е 800 горо... Виж как знаеш,че ще мине 800 другия месец...стара кримка си
  • G
    ще ви се рапицата ще мине 800 лв, 15-20.07 винаги е бил периода с най-ниски цени за рапицата ще си говорим края на явгуст (жалко че нямам рапица)
  • B
    пада ,който продал продал

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

високодобивни семена рапица

Здравейте, колеги! Можете ли да ми кажете няколко сорта според ваши впечатления високод...

806 0

Слънчоглед върху рапица - какви са последствията, някой сял ли е?

pl3v3n: Миналата година ми се наложи да направя същото.Споделям моят избор беше да не засея Клиърф...

2450 2

Споделете мнения и идеи за междинни култури през сезон 2015

Колеги, споделете мнение за междинните култури, какви обработки ще правите, при какви сеит...

2377 0

Споделете как се развива жътвата на рапица 2015

Emofermer: Жътвата няма да закъснява, засега подмина и градушката, не че нямаше, ама слабо в сравнени...

2750 1

Търся комбайн за жътва на рапица и ръж

Emofermer: Жътва под наем с комбайн CLAAS TUCANO Бургаска област - 0882407757

1661 1