M

Състояние на посевите - Март 2012

rikii: И при нас като цяло.... снегът си е добре..

1089 8
N

Какво правим със съсипаните посеви.

dinko8104: ми докато тоя шестак е тук ники,така ще е

4705 52
S

семена рапица

zizitop: Това е един много добър сорт. Има способност силно да се разклонява, което води до по-голя...

1401 3
A

Рапица на зелено - реколта 2011

dulev: Днес ми предложиха цена 830 лв + в Добричко само да добавя специално за търговците че цена...

1122 10
S

Задава се проблем с износа на рапица!

perlovec: Явно дамите не са много в час с цените. Или пък тамошните търговци са много алчни и изкат...

3358 58
M

репица и репично масло за италия

goro_N: Ще ти се

3263 6
K

Семена ПИОНЕР

niki70: Какъв агроном е тоя я му прочетете всички коментари по темите и ще разберете колко му е ба...

8947 46
K

CLEARFIELD Технология

: Neoma I meldimi kolega. Vtoria e s po dulga vegitacia taka che moje6 da gi razdelish taka...

3725 10
M

Съвети за семена за рапица

Здравейте колеги. Интересува ме малко повече информация за технологията на отглеждане на р...

653 0
G

Рапица Maximus на Пионер

ivanfena: колега ас садих максимос на пионер .като циало ниамаше полиагане изглежда и е по ксна озре...

661 1
F

РАПИЦА - измръзване след снега?

dimit_yakimov: Може да се обърнеш за консултанция към д-р Ангелов - Председател на Съюза на производители...

3331 18
H

Отглеждане на Рапица.

perlovec: Колега, себестойността е много относителна. Още като започнеш с обработките: - ще ореш ли...

3812 2
D

Повторка на Рапица????

Здравей те! Проблемът ми е следния по времето на сеидбата на рапицата бях възпрепятсван и...

516 0
A

След каква култура мога да садя рапица?

zizitop: За Южна България още не е късно. Миналата година сяхме в началото на октомври и презимува...

1883 18