Опасност при торене преди дъждовете

• K
    колеги като наторихме преди обилните дъждове дали няма опасност да се отмие амониевата селитра
  • D
    изопщо неможе да се влезе в нивите.из цялата страна е така.ако не се оправи времето сас авиацията но да не вали.
  • Колеги как сте с торенито, при нас постоянно превалява и неможем да влезем в нивите.
  • D
    при нас ториха с хеликоптера по 1.00лв дк.миналата година.
  • I
    Миналата година се бяха договорили всички авиатори на 1,40 лв/дка. Поне нашия летец на тази цена работеше. За тази година не знам. При нас в Лудогорието няма извличане, завличане и загуба на торове (който е торил)снега попива бавно.
  • N
    но сега може и да вдигнат цените си авиаторите [:bee:] дано не съм прав
  • колко струва торенето със самолет,че като гледам прогнозите май ще влезем май [:bee:]
  • S
    Аз по правило влизам да торя след 15 февруари,защото на торта и трябват 15-20 дни да се разтвори ,а вегетацията в нормална година започва около 10 март /говоря за Софийското поле/. Така че още не съм торил. Кога ще влеза обаче е божа работа при тая киша-при първа възможност.
  • а тоз който не успя кога ще вле зе
  • Точно това стана колега [angry] [angry] [cry]
  • N
    Колега вероятноста от извличане на торта от дъждовете е МНОГО голяма.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Какъв е този вредител и каква е борбата с него?

Добър ден, извинете ако поста не е правилно насочен във форума. Моля запознатите да ми...

111 0

Селективни хербициди

Няма значение: Каква доза приложихте

206 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

387 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2999 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3207 4