Селективни хербициди

• Е
    Здравейте. Моля да споделите опита си с използване на селективни хербициди в зеленчукопроизводството. При мен се появи проблем /голям/ след използване на селективния хербицид "СЕЛЕКТ СУПЕР" за борба с житните плевели тази пролет. С него третирахме насаждения от пъпеши и резултатът беше унищожена на 90 % реколта. Загина и културното растение заедно с тревата, т.е подейства като тотален хербицид. Моля за вашите коментари по темата и има ли и други пострадали.
  • Н
    Каква доза приложихте

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

191 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2624 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3005 4

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

darvarq83: Имам същият плевел в царевица ,и аз не мога да се отърва от него.Пръскам с Мустанг тръшка...

4363 4

Методи за повишаване на Ph-то на почвата

Emofermer: Колега, първо си направи нова проба. Тази е стара .... минали са 10 години. В НАТО сме и я...

11578 15