F

Горчиви ядки при ябълките - как да се справя?

кън4о поткадеров: пръскам с фертилекс калций и нямам никакъв проблем с шардена

6716 8
I

Какви семена за зеле и каква тор да използвам?

Sevda: Спрете да купувате този боклук на монсанто за масова депопулация. Канцероген е не тровете...

40706 21
T

Какъв е този вредител и каква е борбата с него?

Milena: Това е ларва на калинка, хищна е, и е безвредна за растенията. Да му мислят листните въшки...

297 1
T

отглеждане на градински домати

Atanasov: Живея, в Западна Чехия. Климата е ужасен за външно отглеждане на домати.Но, при мен се пол...

59910 14

Селективни хербициди

Евгения Димова: 60 мл. На гръбна пръскачка

388 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

607 0
H

Торене на чесън и третиране с хербициди

vladimir4o: wwwecoreltd.com organi4na tor nai dobroto 1 nasipno za listno podhranvane i na granuli za...

9632 4
I

Споделете съвети при торене на лозя

Fermerka03: Biohum - производство на течни торове, листни торове, органични торове. Торовете им са...

3330 4
P

Кой е най-добрият тор за ягоди?

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

25021 11
D

ТОРОВЕ НА ТИМАК АГРО ИЛИ ЛЕБОЗОЛ ?

simov: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лист...

52830 149
M

Почвата е кисела, какво да правя? Моля за съвет!

Минков: Свилоцел ЕАД гр.Свищов, вече предлага гранулиран калцияв карбонат, който е с частици до 60...

19196 21
R

Методи за повишаване на Ph-то на почвата

Минков: Варуването вече е по-лесно защото Свилоцел ЕАД гр.Свищов, направиха линия за гранулиране и...

14257 15
B

Торене с птича тор

пишман земеделец: Колега , не се занимавай с глупости. Ако не ми вярваш питай някой агроном . Птичата тор е...

56868 19
A

Вадене на Биотор от Червен Калифорнийски червей.

биков: Има ли някой да изкупува биотор

15660 16
L

Как да реша проблем с киселинността на почвата?

Цар: Ами ти много знаеш бе.тогава сам си отговори или си го заври.многозмайко такъв

23724 22