Зимни фермерски протести 2010

• I
    Колеги, вижте какво правят фермерите в Гърция, ние ще спим зимен сън ли? Виждам, че споменавате някакви хотели, пазари...? Ще има ли протести или ще си протакаме зелето в мазата, докато се трупат лихви, докато продължава да няма пари по проектите, за ГЖ и по СЕПП?....
  • L
    Хранят те 3 пъти на ден базплатно.
  • N
    Нека бъдем Задружни!
  • нов синдикат като на комшите без политическа окраска
  • абе колеги какви стачки? какви 3 лева и двайсет стотинки? за 10 дни 5 човека са изказали мнение рпав е колегатаче сме гола вода ама я ми кажете да сте чували някъде за зеленчукарско обединение, че много ми трябва да ги питам хората нещо?
  • Абе всички ще лапате големия. Щом сте такива отворковци
  • много aнонимни kakвa стa4ka kakви протести
  • КОЛЕГИ, МИСЛЯ ЧЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА ПОПИТАМЕ ОТГОВОРНИТЕ ЛИЦА ЗАЩО НЕ НИ БЯХА ИЗПЛАТЕНИ НА ВСИЧКИ ПОЛАГАЩИТЕ НИ СУБС. НА ГЛАВА ЖИВОТНИ. ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ЛЪЖАТ ЧЕ ВСИЧКО Е ОКЕЙ. ЗАЩО ПРОГРАМАТА ДЕМИНИМИС СЕ ДАВА КАТО КРЕДИТ ТОВА НЕ СА ПАРИ КОЙТО ТРЯБВА ДА ВРЪЩАМЕ,ДОКОГА БЕ ОМРЪЗНАНИ ДА СЕ БОРИМ С/У ВЯТЪРНИТЕ МЕЛНИЦИ. ТРЯБВА ДА НАПРАВИМ НЕЩО ИЛИ ПОНЕ ДА ОПИТАМЕ. СНОЩИ ПО НОВАТВ. ДАВАХА ФЕРМЕР СПЕЧЕЛИЛ ПО ПРОГРАМА ЗА МОДЕРН. НА ФЕР. НО ТО СЕ ВИЖДА ТОВА НЕ Е ОБИКНОВЕН ФЕРМЕР . ДОКОГА ЩЕ НИ ЗАЛЪГВАТ.СТИГА ВЕЧЕ СМЕ МЪЛЧАЛИ НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ .
  • N
    Далеч съм от мисълта да споря,но факта че някой се мисли за нещо повече от другия ме кара да реагирам така.Всеки човек е различен и има различно виждане по дадена тема,така че не виждам защо ако някой не мисли като останалите бива
  • N
    Да съгласна съм,но как да мислим позитивно когато някой хора във форума казват че не можем да мислим?Лесно е да отправиш критики, а аргументите за това къде са?
  • M
    Превръдаме сериозни теми в междуюзерски спорове, от това файда никаква, дайте да не се чепкаме помежду нас си ами да мислем /както каза на времето Кобурга/, позитивно, и нй вече градивно.
  • N
    Е ще опитаме щом казваш.Дай малко съвети щом си толко на ясно с нещата. И ако мислиш удрайки се по галавата
  • e pone opitaite naistina trudno e za nqkoi hora da mislqt ama si struva da opitat
  • N
    хахаха
  • Госпожи и господа колеги, времето ражда личности, потребни нему казал го е преди 1600 години един римски историк аз живея с вярата че един ден българските фермери ще ги видя обединени и горди . за да могат гръцките им колеги че и тук има дишащи хора и да се учат от нас. но това зависи само от нас. я ми кажете кой от вас членува в накаква земеделска организация па била и тя мъртвородена. разберете без синдикат и без истински браншови организации спукана ни е работата. умираме. само ще гледаме как се стачкува и се защитава хляба на семействата. сигурно и в българия ще го доживеем но ще минат 10 години докато се обединим, а за това, вярвайте, ще стане и то не защото искаме, а защото ще ни принудят. а пък в РПУ-тата не е чак толкова лошо и там е за хора
  • N
    difimi, не всеки може да е толко умен като теб. [:talk]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

264 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

776 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1712 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2304 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2590 6