Фалирах и се отказвам от земеделие

• V
    Kazvam se Varban chalashinov i se otkazvam ot zemedelie zashtoto falirax pri tezi ceni i ostavam samo nabludatel kato nqkoi ot vas.I ospex na drugite
  • M
    Ако средствата от субсидията са единственните за твоето оцеляване,значи наистина не бива да се занимаваш със земеделие.Незнам какъв е случаят,но пред очите ми един юнак вече четири години нищо не изкарва,като добив поради пълна неграмотност и единствено с парите от субсидиите се разплаща с арендодателите.Мизерства,но е в "бизнеса".
  • V
  • S
    Върбане,изплащането на субсидиите не се знае дали изобщо ще започне преди 2012 година.Уточнено е само че края ще е до 30 юни 2012 г.ама за старт на изплащането само ще се надяваме да е скоро.
  • V
    nqkoi znaeli koga zapochva izplastaneto na sobsidiqta
  • V
    Върбане до къде фалира бе душко аз фалирам всяка година докато не преведът субсидиите
  • M
    Колега не се отчайвай!Убедил съм се ,че каквото има да става е неизбежно,но здраве да има,всичко се преживява!
  • R
    НЕ СИ "ОСТАВЯЙ МАГАРЕТО В ..." - В РЪЦЕТЕ НА ГРА(д)БИТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРИЯ !!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта