ШАФРАН - ТЪРСЕНЕ И ПРЕДЛАГАНЕ

• B
    Здравейте, От скоро се занимавам с малка площ, засадена с шафранов минзухар. За втора година ще чакам реколта. Но никъде не мога да намеря информация за пазар на тази билка в България. Наскоро се разхождах из Родопите и от едно село си закупих 10 гр., като бабата ми каза, че трудно може да го продава ... а това е вложен труд. Ще съм благодарен ако се включат и други колеги.
  • А
    Здравейте, Имам около един килограм висококачествен шафран за продан. При интерес 0878 918 954
    • Х
      Каква е цената на която го продавате?
  • Й
    Извинете от няколко дни в главата ми се върти билката ШАВРАН чудя се да ли да почна да я отглеждам имам празен двор с помпа и геран но на никъде не видях цена и изкупуване на билката. Моля за съвет : тел. 0897272437.
  • Н
    И аз имам 950гр.
    • М
      Здравейте , търся шафран Моля всеки който има нека ми пише
    • М
      Това е моят email [email protected]
    • G
      Da imam ot iran
    • М
      Здравей имам околи 800гр ако все още търсите ми се обадете 0895944266
    • Х
      Имам шафран като количество не мога да ви с точност колко но е доста. Ако имате интерес ми пишете.
    • Х
      Какъв шафран търсите ? Луковици или сух шафран?
    • Х
      Каква е цената която му търсите?
  • Н
    Здравейте и аз имам 950гр.
  • В
    Имам за продан около 200 грама.При интерес тел.0888294051
  • V
    Продавам луковици шафран за създаване на нови насаждения за сезон 2022.Луковиците които предлагам първоначално са закупени от разсадник в Холандия, след това вече седем години ги размножавам в собствени разсадници, развиват се и цъфтят отлично, адаптирани са към нашите климатични условия.Вадя само с предварителна заявка цените се определят от количеството и големината.0898222602.
  • К
    Здравейте.Имам 40 грама шафран и искам да го продам.Може ли да ме свържете с кзкупвачи?Благодаря
  • S
    Имам 150 гр. Шафран реколта 2020 и луковици извади и 2021 някой ако има интерес тел. 0892463734
  • A
    помогнете с лаборатория във франция за сартификат и ако мойе с пазар благодаря
  • Н
    Здравейте! Искам да се занимавам с отглеждането на шафран. Трябва ле да мина курс на обучение? Благодаря!
  • Д
    Здравейте! Имам за продажба 3 кг., сертифициран био шафран, реколта 2020 г.. При интерес може да се свържете с мен 0899458288
  • V
    Здравейте имам около 70 гр шафран за продан
  • Н
    Имам 9 дкр.площ.Колко броя ще ми трябват за засаждане?
  • П
    Ние предлагаме шафрранови луковици за сезон 2021...
  • И
    Здравейте имам около 70 гр шафран за продан

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена лавандулово масло 2022 г

Колеги,има ли раздвижване на пазара на лавандуловото масло?Ще има ли кампания тази година?

95 0

Отглеждане на индустриален коноп

Здравейте, Опитвам се да разбера как бих могъл (ако изобщо е възможно) ако си закупя им...

50 0

Култивирани билки

Влад: Какви билки? Пазара трябва да е подсигурен за какъвто и вид производство да говорим.

233 1

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

963 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

511 2