Отглеждане на индустриален коноп

• M
    Здравейте, Опитвам се да разбера как бих могъл (ако изобщо е възможно) ако си закупя имот с голям двор, то този двор да го узаконя като земеделска земя и напълно легално и по всички правила да започна да отглеждам индустриален коноп? Бих искал да създам такава ферма, в която и да живея, но до колкото знам строежа на земеделска земя е ограничен само до 35кв.м. Ще съм благодарен ако някой може да сподели актуално мнение или съвет. Благодаря!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена лавандулово масло 2022 г

Колеги,има ли раздвижване на пазара на лавандуловото масло?Ще има ли кампания тази година?

66 0

Култивирани билки

Влад: Какви билки? Пазара трябва да е подсигурен за какъвто и вид производство да говорим.

233 1

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

956 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

509 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1441 4