D

Съвети за отглеждане на подправки

daniargirova: Интересува ме семена или расад чубрица за около 10-12 дка.Също така и цената й как се...

1938 2
S

Болести при лавандулата - какви мерки да предприема?

SiteAdmin: Това е неприятелят - ливадна пеперуда и трябва да вземете мерки с биопрепарати за неприяте...

2717 1
P

Изкупуван лавандулово масло!

здравей! изкупувам лавандулово масло на 65лв/килограма телефон за контакт 0894653595 Петър...

72 0
F

Помогнете със съвет относно засаждането на билки

Biocultures: Много е важно, както споменаха колегите, пазарната ситуация и цените на които ще продаваш....

2051 4
V

Запитване относно изкупуване на билки

bilkobegins: Виж пробвай тези. Не зная от къде си набавят билките, повечето май са им лично производств...

2719 1
M

Актуална цена на лавандулата за 2014-та година

petricha: здравей! изкупувам лавандулово масло на 65лв/килограма телефон за контакт 0894653595 Петър...

1709 1
E

Съвети при стартиране на търговия (изкупуване) на липа

Анка: Здравейте званете ми 0892932522

1489 2
V

Споделете опит или информация за отглеждане на шафран

Цветелина Матанова: Здравейте, ползвам шафран от Trakiya Saffron и съм много доволна от него.

14500 17
E

Споделете опит относно семена за разсад шипки

proba: Здравейте! Искам да попитам ако сега сложа семена за разсад шипки ще станат ли и кога ще с...

1407 1
I

Тънкости при отглеждането на годжи бери

gang_starr_: това нещо е като "троскот" като го завъдиш и няма отвъждане. Само ще си похабиш земята.

3053 3
D

Въпрос относно маслодайна казанлъшка роза по морето?

Здравейте може ли някой дами даде съвет възможно ли е да се отглежда казанлъшка роза по че...

900 0
D

джинджифил

georgigg: В Кауфланд има

50 1
K

Споделете компетенции по отглеждането на мента

kotov: Колега,може ли да ми дадеш съвет за торене на ментата ми.Отглеждам е за лист.

1305 3
F

Шипкова градина - помогнете със съвети, колеги?!?

Biocultures: Ако смятате да не отделяте време за обработка, шипката е добър вариант. Все пак помислете...

2648 2
E

Къде изкупуват чубрица? Има ли пазар?

Ерсай: Имам чистена чубрица реколта2023

13353 12