S

Купувам Бабини зъби

КУПУВАМ Бабини зъби в неограничено количество.

141 0
S

Маточина

Продавам разсад маточина 0.06 лв на бройка.

111 0
I

Въпрос за познавачи на маточината

Имам въпрос за хора или специалисти в разпознаването на различните сортове на маточина! Въ...

1925 0
L

Цикада в био лавандула

zlatna2013: Ние го ползвахме за цикада, при орех и други овошки, доста ефикасен. Аз не бих чакала да с...

3977 3
N

Масло от лавандула и лайка

monikapetrova: В Института по розата в Казанлък правят замервания, но не може да им се разчита. Особено а...

1968 2
S

Продавам

Продавам глог, коприва, липов цвят, жълт кантарион, шипка, коприва корен, бъз цвят и плод...

140 0
R

Търся производители в добричка област на БИО и ЕКО билки и лечебни растения

Здравейте, Търся производители в добричка област на БИО и ЕКО билки и подправки със сер...

88 0
I

Стомп нов преди сеитба на маточина

някои правил ли е такъв опит ? пише че става да се пръска преди сеитба на мента. някои про...

1675 0
M

Производство на билки - споделете опит

L07uUz: може да се замислиш за отглеждане на лавандула примерно... ако кандидатстваш по мярка 10 "...

2615 1
I

Колеги, споделете информация за Лавандула

patilan: От 4 години отглеждам лавандула. Каквото представлява интерес за вас питайте. Здравей...

3040 8
S

КУПУВАМ

Изкупувам всякакъв вид билки, корени, сурови или сухи култури и подправки. Телефон за в...

71 0
K

Споделете съвети за резници от лавандула

Здравейте, аз съм на 21 имам 20-30 корена лавандула, които съм сложил заради пчелите. И се...

1293 0
E

Как най-добре се прави разсад маслодайна роза

Здравейте .Разсадът от маслодайна роза ,чрез резници или чрез пресаждане се прави и по кое...

3497 0
D

Съвет относно отглеждане на Бял равнец

RQZANIQ: здравей колега,надявам се че си засял сорт Проа,от каде мога да си закупя семе и на каква...

17764 5
S

Информация за отглеждането на маточина

bilkobegins: http://agronet.bg/agro/zelenchuci/1501-otglejdane-matochina.html Ето ти малко научен тр...

2093 1