Съвети при стартиране на търговия (изкупуване) на липа

• E
    Здравейте, колеги! Мооля Ви да споделите, ако имате опит с липа... Аз имам клиент извън БГ, който иска от мен да му намеря суха липа 4-5 тона. Не съм изкупувала до сега липа, посъветваха ме, че във Видинско има доста берачи и смятам да направя една обиколка на района в началото на юни. Много моля някой, ако има предишен опит лош или добър да го сподели или пък, ако се занимавате с това пишете ми на лични, за да се разберем по-добре... Благодаря предварително !!!!
  • А
    Здравейте званете ми 0892932522
  • B
    Колежке, какво стана... все се надявах някой да каже нещо по темата ама на... има ли резултат от цялата работа?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена лавандулово масло 2022 г

Колеги,има ли раздвижване на пазара на лавандуловото масло?Ще има ли кампания тази година?

231 0

Отглеждане на индустриален коноп

Здравейте, Опитвам се да разбера как бих могъл (ако изобщо е възможно) ако си закупя им...

78 0

Култивирани билки

Влад: Какви билки? Пазара трябва да е подсигурен за какъвто и вид производство да говорим.

245 1

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

979 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

514 2