S

Как се отглежда билката Шафран във България?

proba: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD

6896 1
V

Мога ли да използвам дестилерия за етерични масла през зимата?

Здравейте , колеги от края на тази седмица ще имам функционираща дестилерия , искам да Ви...

1344 0
S

Закупуване на разсад(Бял равнец)

matevone: http://www.fermer.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%B8-%...

2635 1
Z

Нова билкова борса

Колеги създадох група в социалната мрежа Facebook " Билкова борса " за по удобна търгови...

320 0
K

Споделете информация за култивиране на изчезващи видове билки

Karaman91: Благодаря за вашето мнение. Нека споделим мнение за Беладона и Бял оман някой култивирал л...

1252 2
B

Етерично масло от бор,ела,смъч - информация за рандемана, който дават игличките?

Biocultures: Количеството му варира в зависимост от вида, възрастта, местообитанието и т.н но базово ел...

1641 1
S

Дестилерия за етерични масла

Здравейте! Искам да попитам може ли някой да ме насочи от къде мога да получа информация з...

2950 0
S

Отглеждане на валериана

Biocultures: Това е първото нещо, което трябва да направите. Изследване за тежки метали и пестициди....

3180 3
D

Въпрос относно билкарството

Първо, Здравейте на всички във форума. Аз не съм фермер или билкар, а младеж, който иска д...

1522 0
I

Масло от риган

ivaylo9315: Пратил съм Ви съобщение. Благодаря

1754 2
B

Разсади за билки

Здравейте колеги, започваме да приемаме поръчките за разсади от билки и подправки. Лава...

127 0
D

Съвети за отглеждане на подправки

daniargirova: Интересува ме семена или расад чубрица за около 10-12 дка.Също така и цената й как се...

1937 2
V

Запитване относно изкупуване на билки

bilkobegins: Виж пробвай тези. Не зная от къде си набавят билките, повечето май са им лично производств...

2714 1
S

Болести при лавандулата - какви мерки да предприема?

SiteAdmin: Това е неприятелят - ливадна пеперуда и трябва да вземете мерки с биопрепарати за неприяте...

2716 1
F

Помогнете със съвет относно засаждането на билки

Biocultures: Много е важно, както споменаха колегите, пазарната ситуация и цените на които ще продаваш....

2049 4