V

производство на масло от лайка

vaninizmeevo: на мен отглеждането не ми е проблем, аз със земеделие се занимавам от около 10 години прос...

3176 3
L

Цикада в био лавандула

zlatna2013: Ние го ползвахме за цикада, при орех и други овошки, доста ефикасен. Аз не бих чакала да с...

3979 3
T

мурсалски чай- струва ли си ?

: ami trqbva da si kupi6 rasad i cenata e ot 8evro do 9.50 nqkade zavisi ot pazara i firmata...

2604 3
I

Масло от риган

ivaylo9315: Пратил съм Ви съобщение. Благодаря

1755 2
E

Съвети при стартиране на търговия (изкупуване) на липа

Анка: Здравейте званете ми 0892932522

1489 2
E

На какво се дължи лавандула да съхне?

izhel: Има и друга причина, макар и рядко. Това е дейността на сляпото куче и къртицата, особено...

7918 2
B

Изкупна цена на жълтия кантарион

Влад: Още ли отглеждаш жълт кантарион?

6524 2

Коноп

Мирослав Чернев: Интересува ме е дин от отпадните продукти на индустриалния коноп. Паздерки. Благодаря пред...

625 2
K

Всичко за отглеждането на маточина

nickchapkanski: И аз бих желал съвети за отглеждането на маточина.

3449 2
D

Съвети за отглеждане на подправки

daniargirova: Интересува ме семена или расад чубрица за около 10-12 дка.Също така и цената й как се...

1938 2
N

Масло от лавандула и лайка

monikapetrova: В Института по розата в Казанлък правят замервания, но не може да им се разчита. Особено а...

1968 2
N

Създаване на лавандулово насаждение

rqzaniq: ne mislish li 4e lavandulata e v pati uveli4ena,i tova neminuemo shte dovede do sriv v cen...

2548 2
K

Споделете информация за култивиране на изчезващи видове билки

Karaman91: Благодаря за вашето мнение. Нека споделим мнение за Беладона и Бял оман някой култивирал л...

1254 2
B

Жълт кантарион - отглеждане и пазар

emil: Ами за жълтия кантарион едва ли ще намериш пазар.Билката е много хубава и полезна,но както...

7064 2