мурсалски чай- струва ли си ?

• T
    имам идея да отглеждам \\\"мурсалски чай\\\". Но не знам дали е изгодно и капиталоемко за млад фермер като мен. Ако някой има някакъв вид инфо нека ми пише. Благодаря предварително!!!
  • ami trqbva da si kupi6 rasad i cenata e ot 8evro do 9.50 nqkade zavisi ot pazara i firmata iznositel. A ako go prodava6 na bilkovi punktove ve4e cenata e mnogo po niska.Otkade ste ako ne e taina za da vi posavetvam koi da pitate za cena na mursalki 4ai i 6e vi dam telefon na koito da se obadite i da popitate no bih jelala da e po skupe a ne vav foruma -moq skype e-lili_mintova
  • T
    а ако може да ми кажеш как варви пазарната цена, та да мога да си направя някакъв бизнес план, и изисква ли много първоначален капитал.
  • da struva si moite roditeli ve4e 20 god sa bilkari i vsqka godina si ima pazar za mursalki 4ai i az mislq da seq tazi godina -uspeh!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

508 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

377 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1276 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

33860 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

753 1