P

отглеждане на мента

sersemche: За ментата трябва да съобразиш много неща.Трябва да имаш осигурено напояване/много влаголю...

13526 6
M

Препарат против плевели за Лавандула

Зп: Даите препарати за трева след жатва

5286 5
D

Съвет относно отглеждане на Бял равнец

RQZANIQ: здравей колега,надявам се че си засял сорт Проа,от каде мога да си закупя семе и на каква...

17765 5

Първа година на Лавандула

Мира: Здравейте. Закупих около 50 корена лавандула, които си бяха като клечки, без разклонения....

1560 4
N

Маточина

Пешо: Колеги аз ще сея 500дка пролетно, по-добре било.

2742 4
S

Цена лавандулово масло 2022 г

jijo: квадратния станал 300 кила, има файда в цялата работа ;)

1884 4
F

Помогнете със съвет относно засаждането на билки

Biocultures: Много е важно, както споменаха колегите, пазарната ситуация и цените на които ще продаваш....

2051 4
R

Търся семе за лайка

ESAGRA: аз имам 0887000650

2943 4
M

Отглеждане на невен

: zdr kakvo stana ot kade si nameri semena za nevena ako ne e taina i kakva e cetana im za d...

4257 3
D

Къде да разположа пчелите на посева

Lazarov: Аз на тази теория не вярвам, пчелите не са глупави съмнявам се да предпочетат да летят по-...

1168 3
S

Отглеждане на валериана

Biocultures: Това е първото нещо, което трябва да направите. Изследване за тежки метали и пестициди....

3183 3
K

Споделете компетенции по отглеждането на мента

kotov: Колега,може ли да ми дадеш съвет за торене на ментата ми.Отглеждам е за лист.

1305 3
T

Стевия семена

Dilber: Това добре,но я ми помогни да намеря литература за производство на стевия Можем да ви п...

3677 3
M

Билки или друга култура за междуредията?

zahopop: Не рискувай с шипки,съжалявам,колега ara58.Защо точно билки?Аз пробвах с картофи в междуре...

2101 3
I

Тънкости при отглеждането на годжи бери

gang_starr_: това нещо е като "троскот" като го завъдиш и няма отвъждане. Само ще си похабиш земята.

3053 3