Пчелни отводки по НПП

• Z
    Kolegi, trjabvat mi 30 otvodki po NPP. Njakoj znae li ot kade moga da si vzema? Blagodarja predvaritelno!
  • M
    zmej v raiona na Lovech ima edna duzina maikoproizvoditeli
  • I
    колега ако имаш ти кошеро те скоро ще почнат да се роят хжани от тжоите кошери рояците
  • I
    точно така е колега,не се врьзвайте на тези тьргаши,някой скромен колега ще ти даде мн по хубави нищо че не е лицензиран.
  • E
    Аз пък си намерих отводки на същата (че и по-добра цена) като отводките по програмата след приспадането на помощта и си спестих хилядата документи и разкарвания до ДФЗ. Миналата есен от интернет. Бяха с много добро качество.
  • L
    Прав си Генади, затова е най-хубаво като купиш отводките да ги подсилиш с 1-2пити със запечатено пило и пчели. Аз съм купувал от лицензирани производители на по 4 рамки и по същото време съм си правил мои на 4 рамки , разликата от моите и купешките е от земята до небето.
  • G
    но всички познати които са купували отводки от лицензирани производители не са доволни защото ги дават с много малко пчела
  • Z
    Blagodarja
  • L
    Колега влез в гугъл и напиши-Списък на производителите на пчелни майки и рояци, и ще ти излезе списъка на всички лицензирани производители и техните телефони.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта