V

Правата на възрастните хора. Какво може би не знаем?

Малко известно е че възрастните хора майка, баща, баба, дядо...имат права, както инвалидит...

63 0
G

Субсидии и майчинство при ЗП одобрени по проект - какво се случва?

adriana: Kak da se vazpolzvamot supsidi zamai4enstvo kakvi sa programite Много е просто- н...

16226 12
D

Данъци и детски надбавки при кандидатстване по мярка 112 - Млад фермер - дайте информация

Mikki: Здравейте, може ли да ми отговорите какви документи ви изискват социалните за детски надба...

7730 19
M

Тиха и Свята Бъдни вечер

diomarkov: Честито Рождество Христово !

3745 4
D

Светли празници и семеен уют

butterfly: Тиха и спокойна Коледа на всички!Здраве в семейството,успех в работата!Нека бъдем малко по...

1850 1
A

Фермерка търси мъж

Здравейте, Знам, че темата не е много подходяща за този сайт, но е свързана с глобалния...

211 0
M

Премахване на възли на щитовидната жлеза с ултразвук

Delta: Dr. Royal Raymond Rife Д-р Роял Реймънд Райф Бихте могли да потърсите информация в не...

2994 1
D

8 МАРТ

slaveia: "Днес ми се иска да поздравя мъжете. Онези мъже, които умеят да накарат жената да се чувст...

2808 8
F

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

ar4ibal: Да е мирна и щастлива, за добитчетата зоб да има. Да сме живи, да сме здрави и с надежда...

1973 5
M

Честита Коледа и весела нова година

4estita koleda kolegi neka tazi godina ni donese mnogo zdrave i kasmet kakto za nas taka i...

1451 0
D

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО !

nnikolay: Chestito i ot men !! Jivi i zdravi!!!

2411 4
L

Весели празници

silvi11: Честита Коледа и щастлива Нова година! На всички колеги най искрени благопожелания з...

2264 1
S

Весели празници!

todorovtr: Весели празници и от мен! Успех на всички през Новата година, нека е плодородна, и благод...

4396 12
B

може ли да се построи постройка до 35кв.м върху земеделска земя

Иво: До Емилия със 175 кв земя ..На тези кв нищо не можете да постигнете да строите по Наре...

78782 37
J

МНОГО ВИ МОЛЯ ЗА ПОМОЩ...

alex123: Не се майтапя сега съм на 16 до преди 4 години и аз заейквах много и една приятелка на май...

7118 22