8 МАРТ

• D
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОЛЕЖКИ ,МАЙКИ И ЖЕНИ.ЦВЕТЯ ,УСМИВКИ И ЦЕЛУВКИ.ДА СТЕ ЖИВИ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ.
  • S
    "Днес ми се иска да поздравя мъжете. Онези мъже, които умеят да накарат жената да се чувства Жена. Това е талант. И то не толкова на жената да бъде такава, колкото на мъжа до нея да я накара да се чувства специална. А това усещане стои в основата на чувственото начало у жената.Честит празник, дами. Обичайте рамото, на което се облягате в моменти на трудност и нежност. Поздравления за вас, мъже, чиито дами се чувстват специални и обичани (не само) на този ден..."
  • S
    Благодаря ви колеги за хубавите думи и сърдечните пожелания! На всички ви желая здраве,много усмивки ,професионални успехи и безброй щастливи мигове с половинките до вас.Бъдете все така галантни към нежния пол-истински фермерски мъже!
  • V
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОЛЕЖКИ, МАЙКИ И ЖЕНИ!Честит празник на по-красивата, по-нежната и често пъти по умната половина на човечеството, без която Ние, мъжете не можем!!!
  • M
  • M
    Честит Празник, Жени, Майки и Любими !!! Бъдете Здрави, Красиви и Обичани ! Бъдете Силни и Борбени и нека всеки ден под слънцето да се сбъдва по една Ваша мечта !!!
  • N
    Честит 8-ми март дами бъдете живи здрави и все така красиви
  • M
    ЧЕСТИТ 8 мАрТ на всички дами ! Да сте здрави , много красиви и обичани !!!
  • J
    Честит празник и от мен на всички представите ли на нежния пол. Да сте здрави и щастливи и красете още повече земята заедно с цветята.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта