МНОГО ВИ МОЛЯ ЗА ПОМОЩ...

• J
    Здравейте на всички в този форум!\r\n\r\nАз много се извинявам, че може би темата ми не е за тук и много моля администраторите да направят изключение и да я оставят, защото става дума за живота ми. \r\nНа 32 години съм, с висше икономическо образование, от Бургас, но от година и половина не мога да си намеря работа и нещата стават много страшни. Проблемът при мен е, че доста заеквам, доста ми е трудна комуникацията и ми е изключително трудно да си намеря работа. В Бургас имаме няколко големи магазина, които по-скоро съкращават, отколкото да наемат служители. Работил съм в такъв магазин, заплатата стига само за храна и да си платиш консумативите. В това, което едно време беше държавни предприятия също не взимат служители, а по-скоро съкращават. Останалото са малки, частни фирми, които си подбират персонала или персонала им е само от свои хора и нямат нужда от чужд човек. В бюро по труда - Бургас е някакъв цирк. Ежедневно съм ходил години наред да гледам и да търся работа - това там е някакъв цирк, просто формалност, за да функционира т.нар. \\\"Бюро по труда\\\"! Редовно са ме отпращали с думите, че желаните от мене длъжности вече са заети и че не набират персонал, но те редовно си стоят в списъка им и заблуждават хората.\r\nОткакто завърших висшето си образование разбрах, че работата в офис не е за мен - първо заради трудната ми комуникация и второ, че предпочитам динамична работа и работа сред природата.\r\nПуснал съм обяви в много сайтове за работа като Alo.bg и др. Тези постове ги бях направил преди 6 месеца и оттогава нямам нито един отговор. Бяха ми писали само веднъж за някаква надомна работа по интернет, но това е твърде несериозно и смешно. \r\nНямам познати, които да ми помогнат в намирането на работа. Имам приятели, но не можем да си помогнем, заради трудния живот. \r\nАко искате вярвайте, но съм писал по чуждестраннни форуми на напълно непознати за мене хора, които имат собствен бизнес и съм ги молил, ако може да отида да работя за тях, но нямам отговор. \r\nЗатова много моля българските фермери, ако някой може да ми осигури работно място, то аз ще му бъда много благодарен, ще работя за него и ще го обичам като роден брат! \r\nМного Ви моля, ако някой има възможност да ме вземе на работа за постоянно, защото ако е временно, то временно ще ми реши проблема. Ако ме вземе за постоянно, аз ще работя за него цял живот.\r\n\r\nОчаквам отговорите Ви с нетърпение. А ето и e-mail, на който може също да ми пишете - [email protected]
  • A
    Не се майтапя сега съм на 16 до преди 4 години и аз заейквах много и една приятелка на майками каза да занес чаша или нещо подобно с вода и да я "лизне" теле.Това ме оправи от първия път.Звучи глупаво и смешно но това ме оправи сега нямам никакви проблеми.Надявам се да ти помогна.
  • J
    Така, темата продължава... Някой може ли да ми осигури работно място във фермата си? Не се подвеждайте по висшето ми образование, аз съм готов да работя каквото и да е. Бих желал работна заплата поне 500 лева, по трудов договор с осигуровки. Ако някой може да ми осигури тези условия нека ми пише. Но много моля да не ми пишат зевзеци дето само си чешат езиците и гледат сеир какво ще стане! Искам конкретно по темата, ако някой има сериозно предложение. Благодаря.
  • S
    Изпратих ти съобщение на личната поща.Прочети го.
  • V
    моля те не се обаждай повече бъди мъж при мен имам работник със проблеми 10г вече такаче млъкни ако си мъж не прост българин
  • V
    ебаси живота помогнете на човека не се държите мъжки но все пак тука е най-простата държава на света а тя е българия
  • V
    ебаси живота помогнете на човека не се държите мъжки но все пак тука е най-простата държава на света а тя е българия
  • C
    e ako svikne s mirizmata 6te stane 4udesen kauboi ili 6te si pastir ili doq4 ima postoqnen glad za dlajnostta.
  • J
    Молбата ми все още е в сила.
  • S
    Не мога да не отговоря на молбата ти за помощ. Приеми 2 съвета от патил и вече не млад човек! 1. Няма такова нещо като постоянна работа.Всичко на тоя свят е временно. И ние сме временни - кой за повече, кой за по-малко години. 2.Сега заекването се лекува. Има няколко метода, които гарантират успех до 3-4 месеца. Поинтересувай се, защото това ти пречи не само за намиране на работа.Ако си упорит ще успееш!
  • P
    pi6imi na e.mail [email protected]
  • J
    Динко, какво страшно има да ти карам комбайна за 500 хил. ? Аз няма да го изям нали? Аз нищо няма да му направя, а напротив - ще внимавам даже повече и от тебе. Имам богата техническа култура и истински умея да пазя техниката, с която работя.
  • J
    Някой някъде ако има парници, оранжерии мога да работя там, ще се грижа, ще обработвам продукцията и т.н.
  • D
    мама и тате ли?даи да не си говорим за трудни положения защото....Аз не обиждам никои,просто казвам самата истина,и да те питам ти били назначил такъв от съжаление да ти кара комбаина за 400-500 хил?и всеки знае каква е безработицата на село...
  • K
    Здравейте, Dinko недеи да коментираш неща които не са ти опряли до главата,това че мама-тате-баба-дядо още ти дават и ти е лесно,не означава,че за всички е така. Конкретно по темата,кои с каквото може да помогне на човека.Колега какво би ти помогнало според теб в това да си успешен в нашата среда,при условие че си нямал допир с нея? поздрави
  • K
    Човека ви моли за помощ , а вие го нападате.Животът е достатъчно несправедлив към такива хора , отишъл е учил е ,работи му се и има желание, но няма как да се развие в професията си .Ако има някой да му помогне , а не само акъли да дава .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Как се справяте с ухапването от комари?

hristina55: Ние от години сме на спрей вариант - https://aptekamedea.bg/autan-protekshn-plyus-sprej-10...

310 1

Как се торят на мулчирани растения?

syfury: Здравей, Въпросът ти ме заинтригува и след известно премисляне мога да предложа следнот...

3862 1

От града - на село

velimirdonchev: Здравейте на всички! Нов съм във форума, но мисля, че ще остана тук за дълго. Върти...

8884 10

Обработка на земя - възможно ли е да се изхранваме от това?

iovkito: По-скоро не. Декарите трябва да са 300-400 , за да се издържате от тхя. Ако говорим за оце...

4606 8

Идеи за ползване на свободни помещения за селскостопански цели

martinivanov: За билки стават стига да осигуряват подходящи условия за съхнене ама за тях някой билкар д...

1831 2