K

Круши интензивно производство - споделете съвети

Bigaro: Задължително подпорна конструкция,макар попската да е с по здрава присатка и силна дървеси...

2794 3
I

Съвети относно инвестиции и бизнес план, планиране и кандидатстване по проект

Tea: Нашият екип ще ви помогне при проблеми със екопрограми, имоти,спорни граници.Ще ви съдейст...

2368 3
D

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

polok: Не го лъжи момчето, търговците в Бургас купуват стоката си от Полша , и ориентацията му за...

380500 3
E

Каква едногодишна култура бихте ми препоръчали?

ivodaskala: Ами щом ще дигаш и кошери ето ти и медоносни растения: http://www.fermer.bg/%D0%BA%D0%B...

7004 3
A

Бизнес с цех за шивачество !

Eupro: Здравей, колега, можеш да ми пишеш на лично. В момента точно тече схема за закупуване на...

86 3
I

Изграждане дестилерия за лавандула

Anton90Ivanov: Ейч ти ЕООД гр. Варна се занимава с производство и монтаж на мобилни и стационарни дестиле...

25587 3
A

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Свържи се с хладилната база в гр. Лозница. Нямам техен телефон, за съжаление. Постепенно т...

4017 3
D

Въпроси, въпроси, въпроси......

Радислав Томов: С 10 декара, както си написал по надолу за това издържан, което споменаваш, а именно без...

405 3
J

Как да инвестирам в малко парче земеделска площ?

galin19: Един декар е твърде малко за каквито и да е овошки,засей различни видове,експериментирай.А...

2432 3
I

Цена на земеделска земя в Балчик

www: Цената е добра ,купувай смело.В Балчишко дават едни от най големите ренти в България.

697 3
W

в подкрепа на предприемчивия българин

: На такива условия отговарят само циганите, но от тях нищо нестава.Това да не са "бойкови"...

1365 3
I

Минимални земеделски площи по програма Млад фелмер - зърнени култури

Gencho987: Е ако други арендатори са взели под аренда за 8-10 год цялата околия ко праим?

4410 3
D

Съвет за терен - засаждане на овощна градина или орехи

vintage: Здравей, Колегата dobri е напълно прав за това което казва. И аз съм ползвал Националн...

2049 3
F

Ново кандидатстване по мярка Млад фермер - проекти 2013

aneta1979: http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/home/13-03-29/-3636002543.aspx отварят и Млад фермер

5675 3
V

pomosht za startirashti zemedelci

: Ще получиш помощ от държавата толкова, колкото ще получиш и от арменския поп. Между другот...

1016 3