V

Контрол на почвената ерозия, Превръщане на нива в пасище

Bolgar: моля за съвет - смятам да засея малко тревни смески, подходящи за фураж за животни. сеялка...

2247 6
M

Изисквания и документи за продажба на плодове и зеленчуци

Николай: За търговия с плод и зеленчук

26768 8
P

Сдружението на общините предлага данък от 1 лев на декар земя. Вярно ли е ?

proba: За пътищата баш пък общините са виновни, че дървари и зърнари ги ползват с огромните си ма...

1095 3
D

Въпрос относно Наредба 7 мярка 10 - автохтонни породи?

dinka: Първо трябва да започнеш с 50 бр . и да имаш подсигурени пасища иначе не си заслужава.

2267 2
G

Разяснения относно Карта на възстановена собственост

Имам питане относно Картата на възстановената собственост. Откъде човек може да си я набав...

751 0
N

Регистриране на имоти за Правно основание

Kimema: В София не е така, което ме навява на мисълта, че е нещо на местно ниво, т.е. кмета така е...

2912 1
P

Държавата продава на работодатели трудови договори

nikolaiovcharov: Тук също има нещо интересно по въпроса : http://www.fermer.bg/%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0...

1237 4
M

От всеки ли се изисква Документ за реализирана продукция по Мярка 141?

proba: ..., но не разбирах дали се изискват от всички. Да, изискват се от всички по 141!

2168 5
M

Договор за наем или Бяло петно

Здравейте така стана че имам няколко имота които са излезли като бели петна а аз имам дого...

627 0
E

Ще има ли ваучери за гориво за ЗП-2015г?

lupo_93: Танева каза, преди 20-ина дена, че системата с ваучерите е много тромава и неудачна и най-...

6688 4
A

Правно основание - аренден или под наем?

angelov1: в такъв случай мога да си прехвърля единствено ангажимента по агроекология на собственика...

2406 18
Y

Смяна на НТП от Нива на Пасище, Ливади

phoenix: зависи от това какво пише в договора ти за наем-аренда, ясно и точно си е писано дали може...

2486 3
M

Въпроси свързани с агроекология !

memom: По мярка 214 биологично растениевъдство АП08 земята не попада в натура 2000. Аз чета но не...

3209 6
A

Тотално объркан по директни плащания - СХЕМИ, МЕРКИ , САНКЦИИ???

vaskop: Колеги,само аз ли не намирам отговора на този въпрос?Защото след тежката зима и пролет май...

4816 19
N

До къде сте със споразуменията в землищата по чл.37?

Здравей те колеги. Искам да попитам до къде сте стигнали със споразуменията във вашите зе...

779 0