F

Отглеждане на гъби - съвети

Здравейте ! Скоро се върнах от чужбина и имам някой спестен лев , който не искам да прахос...

902 0
S

Информация за връщане на върната земеделска земя?

Във вестника от около 23-ти август 2015-та имало статия, касаеща връщане на не върната зем...

758 0
S

Служебно разпредление а не споразумение

Здравейте, въпросът ми е кога се стига до служебно разпредление и има ли срок ОСЗ за...

1409 0
N

Регистрация на Земеделски производител по ДДС

adriana: Няма никакви пречки. Само не те съветвам да правиш регистрация по ЗДДС като физическо лиц...

2109 1
N

Несъответствия по мярка 141 четвърто плащане

nesi: malki razminavaniq v dekarite po dokumenti

951 2
N

Моля за малко правна помощ относно преотстъпването на земя

no4ana: Много благодаря за отговора!

840 2
M

Колко време може да се оставя земя под угар?

agra: Може да се заявява две или повече години една и съща площ като угар(разорана(черна) или си...

1994 3
V

Неправомерно ползване на земя

proba: В тридневен срок от датата на издаване на заповедта по ал. 1 ползвател, който ползва без...

1712 3
K

Възможно ли е тази година да няма разпределение на бели петна?

ronaldo: По принцип при доброволните споразумения общата площ за разпределение на масивите за ползв...

2832 6
P

Как да принудя ползвател да си плати?

Lavender: Как да плати никой не може да даде съвет - евентуално може да го съдиш, след като е чертал...

1534 4
S

Анулиране на договор за наем - Как?

htz180limited: Здравеите, искам да ви попитам, ако земята е дадена на арендатор мога ли към днешна дата д...

4791 17
B

Закон за ведомствените бензиностанции

sd64: Какво ще решават НАЗ не знам но ние до 30 август трябва да си сложим нивомери. Наредбата е...

1274 5
Z

Искат ми две данъчни оценки за един парцел земя. Нормално ли е ?

farmera: Имота си е един нищо че има повече от една категория, съответно таксуването също е на имот...

776 3
A

Ако теренните проверки са незаконосъобразни, как се процедира в случая?!

proba: За сега нищо не следва. След 3-4 заседания (със свидетели, документи, вещи лица и т.н.) н...

1517 3
I

Условия за създаване на птицеферма

adriana: Започни с Наредба 44 за ветеринарно медицинските изисквания и Наредбата за хуманно отношен...

8103 4