СТАЧКА - да подкрепим гърците

• D
    Колеги като не можем да тръгнем сами давайте да подкрепим гърците и заедно ще ни чуят.
  • кви са тия приказки че гърците ебават нашта икономика колко ебават нашата толко и тяхната между впрочем ние повече внасяме от тях колкото те от нас
  • I
    аз съм за стачката.казваите кога и къде
  • какво се занимавате с тези гърци те са единни и винаги постигат това което искат,понякога за българска сметка.Европа винаги е на тяхна страна а и техните чиновници добре им защитават интереса,за разлика от нашите,които ни се явяват най-големите дущмани
  • N
    чел си навремето кажи на тоя със разстройството че имам ляк за него
  • какво им уйдисвате на гърците-те са хитри мама им.....що не идват тук да работят ами ние ходим -баламите!!!!и що все на нашта граница протестират мам им гърчуля [angry] [angry]
  • къв зор-не виждаш ли човека разтройство има!!
  • N
    Ти пък какъв зор имаш дали ще има стачка или не?
  • vie ste pulni nestasnici ot 1 mesec vse sta4kuvate az ne sum 4ul da e imalo protest... nisto njama da vi platiat stoto ste balami
  • какво ще им подкрепяте на гърчулята!те 1000 пъти по-добре от нас!тези дет искат да стачкуват само да ги попитам аз-до сега през тези години все така ли беше или по-зле!!!нещо позабравихте!
  • Те искат да взимат 10 пъти повече от нас и да спрат вноса на зем. продукция от България, пък вие ги подкрепяйте.
  • Борсови цени на зърното всеки ден в zarnoborsa.com
  • Kolegi qvno si nqmame ministyr na zemedelieto, a samo ministyr na hranite. Davaite da pravim neshto. Stiga sme si cheshili ezicite tuk vyv foruma. Davaite da pravim neshto, che qvno ot prioritet stanahme tejest na dyrjavata i se chudqt vsqcheski da ni syborqt. Dnes da chu nqkoi v intervutu na ministyrra neshto za zemedelieto. NE!!! Samo hrani go interesuvat i kak da si napylni debeliq KOREM. [bi4] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]
  • M
    vij te kakvo pravqt gacite a nie sedim i s apo4esvame o6e zatova patim nie ot gre6kite si kakvo 4akame o6e STA4KAA da podkrepim garcite
  • Haide tykmo sym na 50 km ot granicata i utre smqtam da hodq do tam. Gotov sym.
  • най-добре е да се съберем на гръцката граница!хем да си направим сравнение с тяхната техника ,хем да видим кой -коя граница съботира! стига сте отлагали!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта