животновъд - това НЕ звучи гордо.....

• S
    Колеги,бях провокирана да поставя въпросите,които сигурно не вълнуват само мен отнжсно акцията на мвр \\\"фермерите\\\",откриването на най-модерната кравеферма от Б.Борисов и като капак фалшивата диплома на Калинка...все неща случващи се в България - какво ли още ще се случи.Според мен щеше да е по правилно акцията да се нарича \\\"мандражиите\\\",защото невиждам намесени фермери в преработвателното предприятие.А колкото до най-модерната кравеферма-мен лично ме обиди отношението на министър председателя към всички нас,които не можем да вложим толкова пари за да направим нещо толкова хубаво -като каза /цитирам по памет/ че който искал можел да работи без да се оплаква,че държавата не му помага...Но аз като знам с колко кредити сме направили това което е в момента нашата ферма-незнам колко трябва да имаш за да направиш това което видяхме...
  • M
    Това е и така и не съвсем така, все пак трябва да имаш някакви познания за бранша.
  • za 12miliona i as 6i napravq to s milioni vseki [:talk] moje
  • M
    Новата ферма,която откри премиера,намираща се в с.Добри дол-ломско е собственност на г-н.Димитър Зоров.Познанството им датира още от школата на МВР.Зоров е от години в този бизнес и това не е единственната му ферма,което само по себе си говори за целенасочена инвестиция и сериозно отношение и намерение за присъствие в бранша.Отношението към него не мога да коментирам,защото не познавам детайлите,но за фермата-хубава е!
  • R
    До анонимния с точките. В българския език има и буква "я"! [:bee:]
  • R
    Не чухте ли в отговора на бат Бойко, че Зоро му е бил обучаем пожарникар! Но не се е справяр мнаго добре с пожарите! [:bee:]
  • Че то хубаво ако Бойко стане млекопроизводител поне могат да пуснат субсидии за млякото.
  • от де взе пари тоя бе. Че и на Бат Бойко приятел. Да не са ортаци.
  • bokluk
  • фермери и по точно животновди не познахте ли Д.Зоров от ВРАЦА нали е шеф- прецедател на млеко преработвателите.Д а хубава ферма но иа попитаите краварите от северозападна Балгариа за тиахното мнение за Зоров
  • N
    Този сигурно е на Бойко човек. Ще си налеят милионите , ще си направят голями ферми и ще затрият малките производители. Грозно но ще се случи. И после Бойко ще каже , пазарна икономка , който издържи издържи. И тези които са фалирали ще отидат да работят в голямата ферма, пак ще гледат крави ама на други.
  • M
    То Българин вече не звучи гордо и това е приноса на шепа политици които умело подвеждат целия народ, но да не забравяме че какъвто народа такива и управниците, представяте ли си това да са случи в Гърция например, какво чудо ще е , а тук няма да има наказани за пореден път и това е за да ни се напомни отново колко сме незначителни ние, и колко недосегаеми те. Да живее България

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

322 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

809 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1735 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2343 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2618 6