Производство и пазарна реализация на гъби

• F
    Здравейте. Въртят ми се в главата, някакви идеи за производство на гъби от доста време. Та да попитам някои знае ли как стои въпроса с продажбата им. Къде мога да го пласирам направо на едро и каква им е цената. За големите вериги магазии е трудно, даже невъзможно, така че остава пазара и малките магазинчета, но там според мен няма да продам много.
  • F
    В тоя сайт няма нищо освен това,че изкупувате и продавате гъби.Стига сте го рекламирали във всяка тема.
  • B
    http://www.borsagubi.com/ Всичко свързано със създаване на гъбарници,изкупува диворастящи и култивирани гъби.Информация за гъбите и всичко свързано с тях.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

A

Гъби

Здравейте. Някой в сферата на производството на гъби? Някакви съвети, да ми дадете? Бла...

115 0
D

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

197 0
M

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

189 0
C

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

3000 4
T

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1709 0