Ремонт на скорости на ЮМЗ - споделете как?!?

• M
    здр колеги имали на4ин да се ремонтират скоростите на умз-то от новиа модел без да се свала кабината
  • M
  • I
  • M
    другитеса екстра да хамалогията е голяама огледах вси4ко на 1-а е сивсем малко износена мисля и нея да сменям и диска на сиединителъа 6те го сменъа така и така сим го отворил поне да съм си спокоен после
  • I
    колега огледали и другите зап4атки ако има износени сменяи 4е хамалогията е голяма,и като ги копуваш интересуваисе от каде са данеса някои гаражно произвоцтво.
  • M
    днес го отворих износена зап4атка и разбити тампони
  • M
    Колега,имам същия проблем,сега изобщо не мога да ползвам 4-та скорост-пиши ми от какво е било...
  • M
    изклу4ва от 4-а и има някакво 4укане (тракане) когато си работи на място
  • I
    да колега раска4аш двигателя сваляш междиното корито кабината си стои само подпираш и си работиш само по трудно е после поставянето на междиното корито но нее проблем и какво ще ремонтираш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

144 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2934 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1650 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2670 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1962 6