J

Съвет за избор на сорт царевица

RumenPenev: кнежата есорт който неси дърпа влагата но семето е евтено пионера е много добър сееш на 5...

1853 10
B

Жътва на царевица

iovkito: Прибрахме я с висока влага , голяма бонификация , все хубави неща. Жънали сме царевица и я...

8299 9
N

Фуражна царевица - избор на семена

ivo__2: При 509 семената не са скъпи колкото западните, но както е написал колегата по горе при пр...

5464 9
K

Как да се предлага и консумира сладка царевица сорт LEGEND F1?

Ivanov_i_brat_my: Вероятно никой не я изкупува, защото тя се бере основно като \"бейби\", когато кочаните са...

9717 7
M

Питане за избор на култура за засаждане

martinelli: благодаря за савета колега воопще не се бях сетил да променя заглавието

4127 7
I

въпрос за царевица

: Здравейте колеги. Прави сте, че се дължи на климатични промени, но според мен най-много за...

1643 7
D
4193 6
G

Борба с елени и сърни в царевицата

elpastuh01: Колега, с един електропастир мога да заградя и 300 000(триста хиляди) декара.Просто става...

3350 6
I

искам да питам

mirchev: Института в Нови Сад също дава норма на килограм,но имат и на бр.семена-зависи от опаковка...

4809 6
Z

Рента.

mirchev: Колеги,може да се предявяват претенции единственно,ако в договора изрично е упоменато вида...

902 6
T

Има ли пазар за сладка царевица?

Jimmy: колега не знам но живея в Гърция и гледам тази година всички се готвят за царевица.имал ня...

11937 6
M

Търся съвет за садене на царевица

migito: blagodarq vi mom4eta za savetite

2898 5