Дайте съвет за 2 дка. на село - овошки, зеленчуци, животни?

• I
    Имам 2 декара празно място отивам да живея на село кажете ми молия като по опитни от мен с какво да започна да се занимавам като овожки, расади, и животни.Знам че от тази работа нито се забогатиява но пък и гладен не си ще съм благодарен за вашите савети благодаря предварително ще държим връзка.......
  • I
  • I
    БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО ЖЕЛАЯ ОСПЕХ И НА ТЕП
  • N
    Моето мнение , че тези два дка. ще са ти прекалено малко за овощна градина, без значение на вида овощки.Просто труда който ще вложиш и първоначалния капитал не се вързват с печалбата която ще ти престои след 5-6 години. Мисли за зеленчуци- рано на пролет салатки ,репички ,лук за зелено и след това юни месец цялата градина с домат /най-добрия вариант детерминантен сорт/. Успех!
  • I
    Какво е това за сега съм се спрял на бадем или лишник но ако има още савети споделете ги нощем не мога да заспивам от мислене
  • V
    А ко имаш начин да поливаш си вдигни два декара полиетиленки хем ще се пребиваш от работа хем няма да забогатееш и да се чудиш какво да ги правиш
  • V
    лозе

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта