Храна за зайци

• M
    Може ли да се дава на зайците печени фъстъци ?
  • K
    Е ти нали се мислиш за нормален-Каде е тогава проблема.И аз едно време като 22-23 годишен като виждах кви ги върша си мислех че съм луд.Ама щом го осъзнавах значи е било от възрастта.Нормален съм си-другото е ......импулс.
  • E
    xaxax вие ме убихте с тея печени фъстъци, мушкато и дарадонки ...добре че няма хора покраи мене че като ме видят как се смея пред компютъра ще ме помислят за луд
  • M
    Да ,днес е изял и Бенджамина и ,ама и казах да събира дарадонките за тор, и така ще и растат повече цветята.Мен ме притеснява някое от цветята да не е отровно ,после как ще се оправдавам пред приятелите.Да беше чисто бял да го подменя от пазара ,ама той е шарен.Прилича ми на кръстоска с Пеперуда ,само където петната са сиво кафяви.
  • S
    на майка ти може да и стане нещо,като види цветята изпасани.
  • M
    На мен пък ми оставиха едно зайче да го гледам за две седмици.Понеже клетката му е малка го пуснах на терасата и почна да яде мушкатото на майка ми.Ще му станели нещо? Знам ,че не трябва да се дава зелено на зайците ,ама в тази жега да го държа в тясна клетка.Два дни минаха ,продължава да си яде мушкато, екскрементите са му твърди,цветята са над 30 саксии и не мога да ги преместя.Зайчето е домашен любимец ,но е обикновено и е на месец и нещо.
  • M
    Използвам регистрацията на жената Можели зайците да ядат фьстьци Помогнете
  • M
    Стара Загора заповядай А бирата може и да е от мен И мерси за отговора
  • K
    Да, може.Може да предложиш и на мен.Бирата от мен.Няма значение от едрия вносен ли е или от дребния но по-вкусен български.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

775 1

Пазар за зайци

Здравейте, колеги искам да попитам дали някой знае някъде в Русе и региона да изкупуват за...

387 0

Топче на гушата на зайче

Здравейте, Имам декоративно зайче от близо 2 месеца. Напипахме топче с големината на...

722 0

проблем с окото на заека

tsankova: Заека ти е на течение или имаш много влага или амоняк в помещението, . Внимавай с препарат...

1478 1

хранене

здравейте искам да попитам колко храна отива за белгийски великан на месец благодаря пре...

995 0