A

Подуване на зайчета скоро след отделяне от майката - помогнете!

Ю.Иванов: Целогодишно съм подсигурил на зайците каменна сол,през лятото им слагам във водата по малк...

38831 11
G

Въпрос относно клетка за зайци

jivandi: Размера на клетката зависи от породата на зайците.При породите за месо площа на клетк...

1251 1
G

Съвети при оглеждане на зайци

jivandi: Минималният срок е една седмица,за да свикне зайката с него.Ако го сложиш по-рано н...

1684 3
Z

Съвети относно отглеждане на зайци на открито

jivandi: Аз имах глупоста да направя такова отглеждане на зайци и в резултат напълних гората...

8901 6
G

Имам проблем със зайчетата - помогнете!

georgi36233: мерси на вси4ки за измразване да изклу4им гледам ги на закрито .зна4и наи вероятно е да е...

1751 3
R

Възможно ли е свободно отглеждане на зайци?

КиК: Освен за месо за какво друго мога да гледам зайци?

11260 5
S

Проблем с майка зайкиня при разплода - споделете коментари!

veskosi88: на теб е поне една а на мен от 6 котила нито едно,зайките ги разхвърлят и ги газят,не знан...

1775 2
9

Методи за отглеждане на зайци на Михайлов и клетки Раббитакс - дайте информация!

9rota: Тези са подобни и мисля че не са толкова сложни за изработка.В руските и украинските форум...

8512 2
S

Болест при зайци - пада им козината - голи зайци

БОРИСЛАВ: ПАСАТ СИ КОЗИНАТА ЗАЩО КОКВО ЛИПСВА В ФУРАЖА ? КОИТО Е ПАТИЛ ИЛИ ЗНАЕ МОЛЯ ДА ПИШЕ. БЛ...

15279 10
M

Проблем при майки зайкини и техните малки

smile2006: Няма трети шанс коляй от тази зайка майка няма да излезе.

2793 2
D

Дайте съвети при проблеми с уголемяването на гушата при зайци !

Diqn: Явно ще търся ветеринар ... все пак мерси !

5886 4
Z

зайчета, къде да ги реализираме като готов продукт

zatiki: Съгласен сам с Djem Успех и от мен

2838 2
I

Има ли премахване на гъгрици в ечeмика, безопасно за зайци?

Kostadin1313: В земеделските аптеки има едни хапчета който са точно за тази работа.Слага се по 1 хапче н...

2284 1
N

Пазар за зайци за малки количества

Kostadin1313: Пазар се намира за всяка стока.Зависи от цената,качеството и още някой ПОДРОБНОСТИ.

2840 1
I

Пареза на заек следствие травма.

Hristiqn: Заекът ми от няколко дена го боли ръката опипах му ръката и имаше нещо като мухъл какво да...

9616 7